رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل تماس اضطراری j701f u6

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان 
گوشی j701f u6 اومده emergency call هست.4 فایل و کامبی زدم الان یکی از سیمکارت ها انتن اورده اینترنت فورجی هم داره ولی نمیشه تماس گرفت(در حال تماس باقی میمونه)-البته بعضی وقتها no sim میشه بعضی وقتها هم امرجنسی کال.
رجیستر مشکلی نداره گوشی ثبت شدس.گوشی رو روت کردم.پچ هم کردم با z3x.البته ریپیر نشد و خطای دانگرید مودم داد.ولی پج میشه.eng modem/modem combi زدم جواب نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال
در در 18 خرداد 1398 در 03:28، masoud7545 گفته است :

سلام دوستان 
گوشی j701f u6 اومده emergency call هست.4 فایل و کامبی زدم الان یکی از سیمکارت ها انتن اورده اینترنت فورجی هم داره ولی نمیشه تماس گرفت(در حال تماس باقی میمونه)-البته بعضی وقتها no sim میشه بعضی وقتها هم امرجنسی کال.
رجیستر مشکلی نداره گوشی ثبت شدس.گوشی رو روت کردم.پچ هم کردم با z3x.البته ریپیر نشد و خطای دانگرید مودم داد.ولی پج میشه.eng modem/modem combi زدم جواب نگرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پچ فقط با چمیرا و اکتا میشه این باینری...z3x گفته به زودی آپدیت میده ولی معلوم نیست دقیق کی هست برای این جدیدا

لینک ارسال
در در 18 خرداد 1398 در 03:28، masoud7545 گفته است :

سلام دوستان 

مشکل از همون پچ سرته.با چیمرا یا اختا بزن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...