رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک در اتصال اندرویدهای 7 8 به بالا در دو سیستم من

ارسال های توصیه شده

درود- دوستان من دوتا سیستم دارم یکی ونیدوز 10 64 و یکی هم 7 32 بیتی- چند وقتی هست گوشیهای مدل بالای جدیدی به سیستمهام وصل نمیشه که بخام نرم افزار بریزم رویشون- با موبوروبو و snapea , mobogene  هم تست کردم- درایورها هم نصب هستند چون باکسها همه گوشیها را می شناسند فقط برنامه های مدیریت اندروید نمی شناسه گوشیها را- کسی میدونه مشکلم چیه؟ در گوگل پلی هم امنیت گوشیها خاموش میکنم- یو اس بی دیباگ هم فعاله؟ کمک

لینک ارسال
در در 14 خرداد 1398 در 15:49، negintype گفته است :

درود- دوستان من دوتا سیستم دارم یکی ونیدوز 10 64 و یکی هم 7 32 بیتی- چند وقتی هست گوشیهای مدل بالای جدیدی به سیستمهام وصل نمیشه که بخام نرم افزار بریزم رویشون- با موبوروبو و snapea , mobogene  هم تست کردم- درایورها هم نصب هستند چون باکسها همه گوشیها را می شناسند فقط برنامه های مدیریت اندروید نمی شناسه گوشیها را- کسی میدونه مشکلم چیه؟ در گوگل پلی هم امنیت گوشیها خاموش میکنم- یو اس بی دیباگ هم فعاله؟ کمک

داداش چندتا برنامه ی باز داری ک همزمان دارن adb رو اشغال میکنن.سعی کن از task manager پیداشون کنی و ببندیشون.

لینک ارسال

سلام

منم زیاد درگیر این موضوع بودم

از این برنامه استفاده کن Shuame

راحت میاره بالا

برانصب برنامه ها فقط کافیه کلیک راست کنی و برنامه اجرا کننده رو Shuame انتخاب کنی تموم مثل هلو نصب میکنه

از برنامه iTools 3 هم می تونی استفاده کنی ولی اون یه چیز دیگه س

نقل قول

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...