رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روشن نشدن عادی y5-2017

ahad.kh

ارسال های توصیه شده

در 7 دقیقه قبل، ahmad006 گفته است :

وقتی تو شارژ نیس پاور میکنی روشن نمیشه ولی تو شارژ میزنی علامت شارژ میاد یعنی کلید پاور ایراد داره

اگر کلید پاور مورد داشته باشه یعنی در هردو  صورت نباید جواب بده

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، سعید4651 گفته است :

سلام دوست عزیز لطفا پستو کامل بخونین میگن تو شارز پاورو میزنن گوشی روشن میشه

سلام من اینطور متوجه شدم که وقتی گوشی رو به شارژ میزنه علامت شارژ میاد ولی وقتی پاور میکنه روشن نمیشه اگه غیر اینه توضیح بدید درست متوجه شم

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، ahmad006 گفته است :

سلام من اینطور متوجه شدم که وقتی گوشی رو به شارژ میزنه علامت شارژ میاد ولی وقتی پاور میکنه روشن نمیشه اگه غیر اینه توضیح بدید درست متوجه شم

نه عزیزم عرض کردم دستگاه خاموش. کلید پاور رو که میزنی در حالت عادی باید روشن بشه.درست تا اینجا 

این دستگاه روشن نمیشه در حالت عادی.ولی وقتی که گوشی رو به شارژ متصل میکنیم و شروع به شارژ کرد اونوقت با فشار دادن کلید پاور دستگاه روشن میشود.

از این بهتر نمیتونم توضیح بدم

لینک ارسال
در 20 ساعت قبل، ahad.kh گفته است :

نه عزیزم عرض کردم دستگاه خاموش. کلید پاور رو که میزنی در حالت عادی باید روشن بشه.درست تا اینجا 

این دستگاه روشن نمیشه در حالت عادی.ولی وقتی که گوشی رو به شارژ متصل میکنیم و شروع به شارژ کرد اونوقت با فشار دادن کلید پاور دستگاه روشن میشود.

از این بهتر نمیتونم توضیح بدم

سلام دوست عزیز 
من خیلی از سخت سرم نمیشه اما احتما داره از جای شارژ باشه شما یه بار جای شارژ را بر دارید بعد پاور کنید ببینید روشن میشه یا نه اگر نشد کلید پاور را هم چک کنید شاید نتیجه گرفتید ...

بازم مشکل اگر حل نشد همین جا اعلان کنید تا مدیران آنلاین بشن و کمک کنن ...

لینک ارسال
در در 20 بهمن 1397 در 10:26، ahad.kh گفته است :

سلام این گوشی در حالت عادی روشن نمیشه ولی وقتی به شارژ میزنی هم علامت شارژ میاد پاور که بزنی دستگاه روشن میشه؟؟

کسی راه حلی داره برای این موضوع

درود دوست عزیز 

شما با منبع گوشی رو تست کنید و ببینید جریان میکشه و روشن میشه؟

اعلام نتیجه کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...