رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل مموری کارت درگوشی a5 2017

ارسال های توصیه شده

سلام
دوستان من ازازنوروزگذشته97 تاالان مموری کارت 16گیگم روبا32گیگ جایگزین کردم.قبلش اون 16گیگی روسال هااستفاده کرده بودم ومشکلی نداشت ولی این مموری جدیده یعنی 32 گیگی همیشه موقع کپی کردن یک فایل ازحافظه داخلی به روی مموری ارورمیداد ومینوشت(این وظیفه شکست خورد)وبایدحتمایکبارجداش میکردی ودوباره نصبش میکردی که که کارکنه!ومشکلات دیگه ایی که درش دیدم یکیش این بودکه فابل های نصبی apk رو که روش ذخیره کرده بودم بعضی هاش خراب میکردویکی دیگش هم عکس هایی که توی گوشی داشتم روبعضی هاش سیاه میکردیا به رنگ های دیگه درمیاورد.مارک مموری کارت 32گیگی advance 533x هست.خودم چون توالکترونیک تخصص دارم عیب روازمموری کارت میبینم ونه گوشی!
چون اصلاازروزاول هم که به مارکش نگاه کردم گفتم آشغالیه منتهابه دلایلی خریدمش!
حالامیخواستم بدونم شماهاچه تجربه ایی ازمارک های مموری کارت وهمچنین رفتاراین گوشی بامموری کارت دارین؟چون نمیشه یه طرفه قضاوت کردبخاطراینکه بعضی ازگوشی هابااین که حداکثرساپورت مموری کارتشون خیلی بالاس ولی درعمل یک پنجم اون مقدارروهم نمیتونن خوب هندل کنن وبامشکلات مختلفی  روبرومیشن
 من تاکیدم بیشترروی رفتاراین گوشی بامموری کارت هست!

باسپاس ازهمگی

لینک ارسال
در در 27 آبان 1397 در 00:01، farhadsoftware گفته است :

مموری شما جنسش ضعیفه

فایل با قابل اطمینان نمی تونه ذخیره و فایل دچار مشکل میشه

مارک پاتروید

ترنست

adata

بخر

سپاس

ساندیسک ووایکینگ چطوره؟

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 29 آبان 1397 در 03:23، amirrad گفته است :

سپاس

ساندیسک ووایکینگ چطوره؟

ساندیسک رو کلا بیخیال بشو . بهترین مموری که من میتونم بهت پیشنهاد کنم و خودم دارم بالا هشت سال میفروشم بدون مشکل سکلیکون پاور(sp) یا apecer این دو عالی هستن و گارانتی دائم متین 

لینک ارسال
در هم اکنون، alirez.harivandi گفته است :

ساندیسک رو کلا بیخیال بشو . بهترین مموری که من میتونم بهت پیشنهاد کنم و خودم دارم بالا هشت سال میفروشم بدون مشکل سکلیکون پاور(sp) یا apecer این دو عالی هستن و گارانتی دائم متین 

ممنون.32گیگش قیمتش چنده؟

درضمن این مارک هایی که گفتیدهم مثل بقیه مارک هاضخامتشون کمه یامثل مموری های قدیمی همون اندازه قدیمی هستن؟

نظری درموردفونیکس ندارید؟بنظربنجله؟

لینک ارسال
در 12 دقیقه قبل، amirrad گفته است :

ممنون.32گیگش قیمتش چنده؟

درضمن این مارک هایی که گفتیدهم مثل بقیه مارک هاضخامتشون کمه یامثل مموری های قدیمی همون اندازه قدیمی هستن؟

نظری درموردفونیکس ندارید؟بنظربنجله؟

در مورد ضخامت که همشون بر اساس استاندارد جهانی هستن. فونیکس کار نکردم.  در مورد قیمت 32 من دیروز خرید کردم 49 و همینطور 64g سلیکون پاور سرعت 85مگ قیمت 170 خرید مغازه 

لینک ارسال
در هم اکنون، alirez.harivandi گفته است :

در مورد ضخامت که همشون بر اساس استاندارد جهانی هستن. فونیکس کار نکردم.  در مورد قیمت 32 من دیروز خرید کردم 49 و همینطور 64g سلیکون پاور سرعت 85مگ قیمت 170 خرید مغازه 

جالبه خیلی ارزون هستن!توقع داشتم الان بگید32گیگ70هزارتومن!

استانداردجهانی؟!مگه دقت نکردیدمموری های جدیدنسبت به قدیم یعنی سه چهارسال پیش نازکترشدن؟کنارهم که بزاریدکاملامشخصه.الان من یه team groupدارم16گیگه ضخامتش بیشترازاین مدل جدیدیاست

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، amirrad گفته است :

جالبه خیلی ارزون هستن!توقع داشتم الان بگید32گیگ70هزارتومن!

استانداردجهانی؟!مگه دقت نکردیدمموری های جدیدنسبت به قدیم یعنی سه چهارسال پیش نازکترشدن؟کنارهم که بزاریدکاملامشخصه.الان من یه team groupدارم16گیگه ضخامتش بیشترازاین مدل جدیدیاست

قبلا همین قیمت بود کمی ریزش قیمت داشتیم البته این قیمت خرید من مغازه دار  هست. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...