رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل برق دزدی نوت 4

ارسال های توصیه شده

سلام اساتید عزیز تعمیرکار :

گوشی نوت 4 دارم چطور باید بفهمم گوشی برق دزدی داره یا نه

گاهی اوقات یهویی خاموش میشه باید باطری در بیارم

باطری کامل نو خریدم و اصلی از نمایندگی سامسونگ

شارژر هم اصلی خود گوشی هستش

گاهی اوقات هم یهو خاموش میشه باید باطری درارم ک مجدد روشن شه

میشه راهنمایی کنید که ببینم مشکل گوشی چی هستش ؟

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال

سلام وقت بخیر 

برق دزدی گزینه ی مناسبی برای تلفن همراه نیست . بهتره بگیم جریان کشی اضافه یا ...

برای تست میزان جریان کشی هم از منبع تغذیه استفاده میشه . 

به یک تعمیرگاه مراجعه کنید تا مشکل شما را پیدا و حل کنند.

مشکل شما میتونه از باطری ,تغذیه و ... باشه 

برای درخواست فریمور ها و مشکلات مربوط به اپلود سنتر و سرور با ایدی تلگرام @easydump در ارتباط باشید . 

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام من از این کابلا که ولتاژش کمو زیاد میشه به گوشیم زدم وقتی زبون میزدم سر کابل ولتاژ داشت وقتی میزدم تو گوشی علامت شارژ نمیومد از اون به بعد گوشیم هم خیلی دیر شارژ میشه هم زود خالی میشه شارژرمم قعطی داره ها ولی تکون میدم شارژ میکنه مشکل از چیه ممنون میشم جواب بدین

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، امیرسالار گفته است :

سلام من از این کابلا که ولتاژش کمو زیاد میشه به گوشیم زدم وقتی زبون میزدم سر کابل ولتاژ داشت وقتی میزدم تو گوشی علامت شارژ نمیومد از اون به بعد گوشیم هم خیلی دیر شارژ میشه هم زود خالی میشه شارژرمم قعطی داره ها ولی تکون میدم شارژ میکنه مشکل از چیه ممنون میشم جواب بدین

درود

اول از همه باید اینو بگم که برای مشکلاتتون لطفا تاپیک جداگانه ایجاد کنید ، نه اینکه تاپیک قدیمی رو آپ کنید ...

وقتی زبون میزدم سر کابل ولتاژ داشت : با زبون زدن ولتاژ دقیق مشخص نمیشه ها

وقتی کابل رو متصل میکنید و علامت شارژ ندارید : ابتدا  یک کابل و کله شارژر دیگه رو تست کنید اگر مشکل همچنان برقرار بود ، مشکل میتونه از سوکت شارژر باشه و یا خوده فلت شارژ و ادامه ی مسیر تا تغذیه ی اصلی

دیر شارژ شدن و زود خالی کردن باتری هم میتونه از باتری یا  آی سی شارژ ( max77843 ) و آی سی تغذیه ( pma8084 ) ( mpb01 ) باشه

برطرف شدن قطعی شارژ با تکون دادن هم مشکل برمیگرده به سوکت شارژ

در آخر اینو میتونم خدمتتون عرض کنم که اگه همکار هستین ، در تعویض آی سی ها دقت کنید و اگرم کاربر عادی هستین ، به یک تعمیرکار مجرب گوشیتون رو ببرید تا مشکلتون رو برطرف کنن

موفق باشید

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خدمت شما.نوت ۴ دارم ابتدا مشکل جریان کشی داشت باطری خوب انداختم ولی نشد وقتی ۴g استفاده میکردم فوری خاموش میشد.بردم تعمیر یه کارایی کرد دیگه تو فور جی خاموش نشدگفت جریان کشی داره.ولی همچنان خیلی داغ میشه پشتش نزدیک دوربین و صفحه ال سی دی با وجود اونکه نورو خیلی کم میکنم.الان بعد یکسال باطری دو باره داره ضعیف میشه .همیشه باید یه پاور بانک همراهم باشه.نمیدونم چیکار کنم یا کجا ببرم که مشکلشو حل کنه

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
در 17 ساعت قبل، Mohammad428 گفته است :

سلام خدمت شما.نوت ۴ دارم ابتدا مشکل جریان کشی داشت باطری خوب انداختم ولی نشد وقتی ۴g استفاده میکردم فوری خاموش میشد.بردم تعمیر یه کارایی کرد دیگه تو فور جی خاموش نشدگفت جریان کشی داره.ولی همچنان خیلی داغ میشه پشتش نزدیک دوربین و صفحه ال سی دی با وجود اونکه نورو خیلی کم میکنم.الان بعد یکسال باطری دو باره داره ضعیف میشه .همیشه باید یه پاور بانک همراهم باشه.نمیدونم چیکار کنم یا کجا ببرم که مشکلشو حل کنه

سلام دوست عزیز 
بهتره گوشی رو ببرید پیش یه تعمیرکار مجرب تا تست جریان کشی رو براتون بگیره و تعمیر کنه گوشیتونو 
موفق باشید /

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...