رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ترمیم سریال هواوی سری کوالکوم بدون باکس

Farshadjavan

ارسال های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

سلام کسی راهی دستوری سراغ داره که بدون باکس بشه سریال هواوی با چیپست کوالکوم رایت کرد 

والله من که خیلی تلاش کردم چیزی پیدا کنک که بدون دردسر بزنه آخرش hcu گرفتم 20 ساله 1300 هزار تومن 

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

کوالکوم مگه سریال رایت میکنه /؟ رایت سریال نداره که 

آره، رایت میکنه.

اینو ببین داداش: yon.ir/grBHk

و اینو: yon.ir/fTgXd

امیدوارم مشکلت حل بشه.

لینک ارسال
در هم اکنون، One_Gunner1988 گفته است :

آره، رایت میکنه.

اینو ببین داداش: yon.ir/grBHk

و اینو: yon.ir/fTgXd

امیدوارم مشکلت حل بشه.

مرسی داداش راه رایتش رو پیدا کردم اما نزد گوشی رو یعنی اصلا گوشی رو نشناخت تو دو حالت زدم قبول نکرد شما تو چه حالتی برا کوالکوم سریال زدی؟ 

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

مرسی داداش راه رایتش رو پیدا کردم اما نزد گوشی رو یعنی اصلا گوشی رو نشناخت تو دو حالت زدم قبول نکرد شما تو چه حالتی برا کوالکوم سریال زدی؟ 

باید دیاگ رو فعال کنی تا بتونی بزنی

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، Farshadjavan گفته است :

دوست عزیز اول مطمئن شو درایورهاتو به درستی نصب کردی؛ بعد گوشیتو روت کن، سوم دیاگ رو فعال کن (نحوه فعال کردن تو هر دو ویدئو هست)...

--------------------------------------------

اگه با استفاده از میراکل، دیاگ فعال نشد، بصورت دستی و با روش زیر میتونی فعال کنی:

گوشیتو روت کن.

بعد گوشی رو به صورت MTP (با USB Debugging فعال) به سیستم وصل کن.

سپس با نرم افزار Minimal ADB And Fastboot یا از طریق CMD  ویندوز، دستورات زیر رو مرحله به مرحله تایپ کن و اینتر بزن:

adb shell

su

setprop sys.usb.config diag,adb

بعد از اجرای فرمان آخر میبینیم که درایور diagnostic port تو قسمت دیوایس منیجر فعال شد.

نکته: هربار که کوشی ریستارت بشه دوباره پورت دیاگ غیرفعال میشه و مرحله آخر رو باید دوباره اجرا کنید تا فعال بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...