رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل عجیب g610-u20

ارسال های توصیه شده

با سلام...

دوستان یه گوشی هواوی واسم آوردن که خود به خود خاموش شده بود...به منبع وصل کردم 5درصد موقع پاور ...

فلش نمیشد...ینی توسط کامپیوتر شناسایی نمیشد..خلاصه رفتیم سراغ سیم کشی ار نقطه cool....

بعدشم مستقیم رفتم سراغ هارد...ریبالش کردم...ینی یه بار برداشمشو دوباره گذاشتم جاش...

بعد توسط کامپیوتر شناسایی شد...فرمت کردیم...فلش....

ولی موقع روشن شدن یه نوشته میاره

recovery-status:updated

به هنوی ریکاوری هم میره هاااا..وایپم میشه.....

ولی همون که همون....:-??

ممنون میشم راهنماییم کنید

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

این مراحل رو طی کنید

1.داخل پوشه رام>>>> فایل داخل پوشه rework رو روی گوشی فلش کنید بعد ازفلش باطری رو جدا و مجددا رو گوشی بزارید >>>>و فول فلش کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگه نشد

2. توی sp flash تمام تیک ها رو بردارید و فقط تیک preloader رو بزارید و روی گوشی فلش کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگر نشد

3.با ولکانو از گوشی سالم فول دامپ بگیرید و روی گوشی معیوب رایت کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگر نشد

مطمئن باشید هارد شما خراب شده تعویض کنید

لینک ارسال
این مراحل رو طی کنید

1.داخل پوشه رام>>>> فایل داخل پوشه rework رو روی گوشی فلش کنید بعد ازفلش باطری رو جدا و مجددا رو گوشی بزارید >>>>و فول فلش کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگه نشد

2. توی sp flash تمام تیک ها رو بردارید و فقط تیک preloader رو بزارید و روی گوشی فلش کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگر نشد

3.با ولکانو از گوشی سالم فول دامپ بگیرید و روی گوشی معیوب رایت کنید(حالا تست کنید گوشی روشن میشه و بالا میاد ؟)

اگر نشد

مطمئن باشید هارد شما خراب شده تعویض کنید

احسان جان ممنون......

اولی رو خوب متوجه نشم...میشه کمی واضح تر توضیح بدی...با روش دوم که جواب نداد...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

داداشی من همین مشکلو داشتم 3مورد تا الان همه روشهارو با کمک اساتید رفتم نشد هاردشون مشکل داشته

یکی هم بود بوتش پریده بود با یه فرمت کامل و فلش با رام آقا ایلیا جواب داد

موفق باشی

لینک ارسال
با سلام...

دوستان یه گوشی هواوی واسم آوردن که خود به خود خاموش شده بود...به منبع وصل کردم 5درصد موقع پاور ...

فلش نمیشد...ینی توسط کامپیوتر شناسایی نمیشد..خلاصه رفتیم سراغ سیم کشی ار نقطه cool....

بعدشم مستقیم رفتم سراغ هارد...ریبالش کردم...ینی یه بار برداشمشو دوباره گذاشتم جاش...

بعد توسط کامپیوتر شناسایی شد...فرمت کردیم...فلش....

ولی موقع روشن شدن یه نوشته میاره

recovery-status:updated

به هنوی ریکاوری هم میره هاااا..وایپم میشه.....

ولی همون که همون....:-??

ممنون میشم راهنماییم کنید

درود بر دوستان

همکار گرامی شما برای رفع این ارور اول سوکت usbرو از برد جدا بکنید ارادت

سعي ما اينست كه دوستان همكار در رفاه باشند و مشكلي تو جي اس ام نداشته باشند

لینک ارسال

دیروز نبودم...

با تشکر از توجه همتون...راههای پیشنهاد شده رو امتحان میکنم...و اعلام نتیجه میکنم...ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...