رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در ثبت اطلاعات مسافری سایت همتا

ارسال های توصیه شده

دوستان سلام

یه گوشی J7 Pro دارم که به دلیل مشکل رجیستری آنتنش قطع شده. تو سایت گمرک حق گمرکی رو پرداخت کردم و طبق روال اطلاعات پرداخت رو داد. اما الان تو سایت همتا میرم قسمت ثبت اطلاعات مسافری با پیغام خطای زیر مواجه میشم:

شناسه پرداخت/شماره سفارش در سامانه موجود نیست

لازم به ذکر هست از شناسه پرداختم هم عکس گرفتم و هم کپیش کردم و قطعا اشتباه نیست. کسی میتونه راهنمایی کنه... همچنین چنتا گوشی دیگه رو سه چهار روز پیش بدون مشکل فعال کردم. 

لینک ارسال

من مشکل رو متوجه شدم دوستان، اینجا میگم تا کسی اشتباهی که من مرتکب شدم رو تکرار نکنه...

من سریالی که با کد *#04# بدست میاد رو با شماره سریال پشت باطری مقایسه کردم و چون هر دو یکسان بودن فک کردم سریال معتبر هست! اما غافل از اینکه هر دو سریال جعلی‌اند! حتی سریالی که رو برچسب پشت باطری بود . اشتباهم این بود که اعتبار سریال رو با imei.info چک نکردم. با این مشخصات هزینه گمرک رو پرداخت کردم و چون سریال معتبر نبود گوشی فعال نشد و 150 تومن پرید... 

لینک ارسال
در 20 ساعت قبل، One_Gunner1988 گفته است :

من مشکل رو متوجه شدم دوستان، اینجا میگم تا کسی اشتباهی که من مرتکب شدم رو تکرار نکنه...

من سریالی که با کد *#04# بدست میاد رو با شماره سریال پشت باطری مقایسه کردم و چون هر دو یکسان بودن فک کردم سریال معتبر هست! اما غافل از اینکه هر دو سریال جعلی‌اند! حتی سریالی که رو برچسب پشت باطری بود . اشتباهم این بود که اعتبار سریال رو با imei.info چک نکردم. با این مشخصات هزینه گمرک رو پرداخت کردم و چون سریال معتبر نبود گوشی فعال نشد و 150 تومن پرید... 

از چه نظر نامعتبر بود؟

خیلی گوشی زدم همتا معمولا فقط چک میکنم ثبت شده هستن

لینک ارسال
در در 8 مهر 1397 در 17:06، mohsen8 گفته است :

از چه نظر نامعتبر بود؟

داداش این IMEI رو در نظر بگیر:

355821478373590

این سریال یه سریال نامعتبر هست، اگه این سریال رو تو سایت imei.info بزنی اطلاعاتی رو بالا نمیاره و میگه ولید نیست، که یعنی این سریال، جعلی و فیک هست. حالا اگه این سریال رو تو یه گوشی ثبت کرده باشن، شما با پرداخت هزینه گمرکی هم نمیتونی اون گوشی رو فعال کنی چون این IMEI متعلق به هیچ گوشی نیست!

یه گوشی واسم آوردن که IMEI پشت باطری و IMEI که با شماره‌گیری *#06# نمیاش داده میشه، یکی و معادل 355821478373590 بود. منم فک کردم مشکلی ندارد. ناقابل 150 از جیبم رفت گوشی هم رجیستر نشد... پس حواستون باشه اول اعتبار IMEI رو از طریق imei.info چک کنید بعد اقدام به رجیستر کردنش کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...