رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمای در مورد فلش زدن گوشی شیائومی (redmi 4x(mae136

ارسال های توصیه شده

درود خدمت همکاران عزیز گوشی روی آرم هست میخوام فلش بزنم کوالکام هست. فایلش رو دانلود کردم (miui_HM4XGlobal_V9.2.5.0.NAMMIEK_c6f74c37a1_7.1)

فایل از زیپ درآوردم عکس رو ضمیمه میکنم لطفا بگید که کدوم فایل رو در فلش تولز مخصوص شیائومی قرار بدم؟Capture.JPG

لینک ارسال

نحوه فلش دیوایس های شیائومی با استفاده از Miflash Tool

1. ابتدا فایل رام مناسب دستگاه را دانلود و بروی کامپیوتر اکسترکت کنید. بعد از اکسترکت اگر به یک فایل برخوردید باید دو مرتبه آنرا استخراج کنید تا به عکس پایین با فایل های مربوطه برخورد کنید.

2. نرم افزار Mi flash tool را دانلود و بروی کامپیوتر نصب کنید و آنرا اجرا کنید.

3. در اینجا باید فولدر رامی را که در مرحله یک دانلود و استخراج کردید را آدرسش را کپی کنید.

fastboot rom address fastboot rom address

4. حالا در داخل نرم افزار Miflash در محل آدرس دهی رام، آدرس کپی شده را قرار دهید.

انتخاب رام در miflash tool انتخاب رام در miflash tool

5. حالا گوشی را خاموش کنید و آنرا به محیط فست بوت ببرید. برای اینکار ولوم پایین + پاور را به صورت همزمان فشار دهید و منتظر شوید تا دیوایس وارد محیط فست بوت شود.

فست بوت فست بوت

6. دستگاه را با کابل به کامپیوتر وصل کنید.

7. حالا در داخل نرم افزار گزینه Refresh را بزنید تا دیوایس شناسایی شود.

8. سپس دکمه flash را بزنید تا عملیات آغاز شود.

نکته : اگر میخواهید فایل های خود را نگه دارید از پایین نرم افزار گزینه save user data را انتخاب کنید و سپس فلش را آغاز کنید.

9. منتظر باشید تا پیام موفقیت و گزینه سبز را مشاهده کنید. کار تمام است و دستگاه شما به ورژن جدید آپدیت شده است و میتوانید از آن لذت ببرید.

منبع:androidzoom.ir

همیشه بی منت کمک کن یه خدایی هست

لینک ارسال

دوست عزیز از راهنمایت ممنونم. اما شما به پست من دقت نکردی  من این اموزش و بقیه اموزشها مربوط به شیائومی رو خوندم . شما طبق عکسی که من گذاشتم تو پست اول شما فایلی میبینی که من مجبور باشم دوباره از زیپ درش بیارم ؟ کسی نیست بهتر راهنمای کنه ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...