رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام گوشی وقتی روشن میکنی لوگوی هواوی اولش که میاد خوبه اما بعدش که گوشی کامل روشن میشه رنگ و لعابش به هم میریزه.با چنتا ال سی دی هم امتحان کردم برد هم سرویس و ای سی تصویر و سوکت تصویر رو هم هیت کشی کردم

http://uupload.ir/files/woe_img_0151.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 23 دقیقه قبل، dj masud گفته است :

با سلام گوشی وقتی روشن میکنی لوگوی هواوی اولش که میاد خوبه اما بعدش که گوشی کامل روشن میشه رنگ و لعابش به هم میریزه.با چنتا ال سی دی هم امتحان کردم برد هم سرویس و ای سی تصویر و سوکت تصویر رو هم هیت کشی کردم

بنظرم مشکل از ال سی دی هست..

بازم ال سی دی تست کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به چه دلیل اینطوری شده؟ضربه؟ اب خوردگی؟ فشار؟ مشتری واسه چه مشکلی اورده بود؟

لینک به ارسال

خود بخود میگه منم سرویس و هیت کشی کردم السیدی هم چنتا عوض کردم باز همونجوره بعضی وقتام بد روشن میشه هی پاور باید بزنی  تا روشم بشه

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، dj masud گفته است :

خود بخود میگه منم سرویس و هیت کشی کردم السیدی هم چنتا عوض کردم باز همونجوره بعضی وقتام بد روشن میشه هی پاور باید بزنی  تا روشم بشه

دوست عزیز وقتی گوشی روشن میکنی لوگوی هواوی که میاد اون رنگش تغییر نمیکنه یا نه رنگ لوگو هم بهم میریزه ؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، sajjad-ali گفته است :

دوست عزیز وقتی گوشی روشن میکنی لوگوی هواوی که میاد اون رنگش تغییر نمیکنه یا نه رنگ لوگو هم بهم میریزه ؟

نه اولش که نوشته asend huawei میاد خوبه ولی بعدش که لوگوی هواوی و اسم huawei میخاد بیاد رنگ امیزیش به هم میریزه 

لینک به ارسال
در هم اکنون، dj masud گفته است :

نه اولش که نوشته asend huawei میاد خوبه ولی بعدش که لوگوی هواوی و اسم huawei میخاد بیاد رنگ امیزیش به هم میریزه 

دوست عزیز فلش کن یا برو توی تنظیمات بعدش accessibility و negative colore غیر فعال کن

لینک به ارسال
در در 7 شهریور 1397 در 10:32، dj masud گفته است :

سلام دوست عزیز

مورد هایی رو داشتم که مشکلون با تعویض باتری حل شده...مثلا این مشکل رو آخرین بار روی یه سامسونگ s4 دیدم که با تعویض باطری حل شد.

همونم تمام قطعات رو تست و تعویض کردیم و مشکل حل نشد تا اینکه با تعویض باطری حل شد.

اعلام نتیجه فراموش نشه دوست عزیز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری