رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

قفل شدن گوشی سامسونگ A3 2016 در حالت cc mode

hossein_sys

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

گوشی بنده سامسونگ گلکسی A3 2016  بصورت روت شده با ریکاوری استوک می باشد.

یکسری دستکاری در قسمت بوت گوشی انجام شده و گوشی به حالت قفل با نام cc mode  در آمده است .

زمانی به قسمت ادین میرم پیام downloading blocked by cc mode رو میده و همچنین سیستم و نرم افزار ادین گوشی رو شناسایی نمی کند.(عکس این حالت رو ضمیمه کردم)

زمانی هم که بصورت عادی گوشی رو بوت میکنم با پیام custom binary blocked by cc mode در صفحه سیاه مواجه میشم و جلوتر از اون نمیره  و سیستم عامل کار نمیکنه.

افراد مغازه دار در علاالدین با باکس هم نتونستن کاری بکنن/ نمایندگی پیشنهاد تعویض بورد رو داده / بعضی متخصص ها هم گفتن که باید بصورت سخت افزاری هارد گوشی پاک و دوباره ریخته بشه .

در فوروم xda یک نفر با این مشکل مواجه شده بود و اونها پیشنهاد داده بودن فایل ایمیج بوت و ریکاوری استوک رو مجدد با کاستوم ریکاوری نصب کنید . لینک مطلب

This is the solution:
1.- TWRP INSTALLED
2.- Download your rom
3.- Extract boot.img and recovery.img from AP file from your rom using winrar.
4.- Copy boot.img and recovery.img to your phone.
5.- Flash FIRST boot.img then flash recovery.img using twrp.

متاسفانه من ریکاوری استوک دارم .

گفتم شاید بشه این دو فایل رو بصورت زیپ و آپدیت از طریق adb sideload نصب کرد ولی من نحوه ساخت پکیج آپدیت رو بلد نیستم .

دو سوال اساسی دارم :

1- میشه دو فایل ریکاوری و بوت رام اصلی رو بصورت پکیج آپدیت درآورد ؟

2- میشه پکیج قبلی رو از طریق ریکاوری استوک (مثل حالت adb sideload) نصب کرد ؟

3- آیا راه حل نرم افزاری برای حل این مشکل وجود داره ؟

ممنون میشم کسی من رو راهنمایی کنه ....

download_locked.png

لینک ارسال

با سلام

ریکاوری twrp نصب کنین و در قسمت بکاپ از بوت. سیستم و دیتا بکاپ بگیرین فایل رو داخل رم ذخیره کنین یه گوشی سالم تهیه کنین

از گوشی سالم در محیط ریکاوری twrp  قسمت بکاپ از بوت .سیستم . و دیتا بکاپ بگیرین فایلهایی که از گوشی جدید بکاپ گرفتین با فایلهایی که از گوشی خراب بکاپ گرفتین جایگزین کنین(نام پوشه باید متعلق به گوشی  خراب باشد ) اگر اسم پوشه تغییر کند قابلیت ریستور ندارد

مموری کارت رو داخل گوشی خراب بذارین و از داخل محیط ریکاوری قسمت ریستور فایل رو که با مشخصه تاریخ و ساعت هست رو ریستور کنین

بنده بارها به همین روش جواب گرفتم 

اینم فایل ریکاوری کاستوم

twrp_3.0.2-1_sm-a310.tar

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

واقعا ممنونم از پاسخی که دادید ...

یه سوالی داشتم ازتون : یعنی من اول با یه گوشی a3 2016 سالم رو روت کنم و بعدش کاستوم ریکاوری رو نصب کنم و بعدش ازش بک آپ بگیرم و فایل بک آپ رو بریزم داخل مموری کارت و اون رو بزارم داخل گوشی خراب فعلی و از طریق ریکاوری استوک گوشی خراب اون رو نصب کنم ؟

مراحلش رو دقیق و درست گفتم ؟

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، hossein_sys گفته است :

سلام دوست عزیز

واقعا ممنونم از پاسخی که دادید ...

یه سوالی داشتم ازتون : یعنی من اول با یه گوشی a3 2016 سالم رو روت کنم و بعدش کاستوم ریکاوری رو نصب کنم و بعدش ازش بک آپ بگیرم و فایل بک آپ رو بریزم داخل مموری کارت و اون رو بزارم داخل گوشی خراب فعلی و از طریق ریکاوری استوک گوشی خراب اون رو نصب کنم ؟

مراحلش رو دقیق و درست گفتم ؟

نیاز به روت ندارین

از گوشی خراب در ریکاوری بکاپ میگیرین

از گوشی سالم هم بکاپ میگیرین

فایلهای سالم رو در داخل بکاپ گوشی خراب جایگزین میکنین و ریستور میکنین

روی هردوتا دستگاه باید کاستوم ریکاوری نصب باشه اونم یک ورژن همسان

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، jmez_gsm گفته است :

اگر نتونستین بکاپ تهیه کنین .یا گوشی سالم تهیه کنین .بزودی اپلود میشه البته این کار بیشتر تخصصی و از دسترس کاربران خانگی خارجه

با این توضیحات شما در واقع چون روی گوشی خراب من کاستوم ریکاوری نیست ؛ عملا نمیشه کاری کرد .

باید بورد گوشی رو عوض کنم ؟ یا هاردش رو بدم دوباره بازنویسی کنند ؟

شما راهی بلد هستین ؛ بنده گوشی رو خدمت شما برسونم (هزینه اش هم تقدیم میشه) ؟

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، mr. گفته است :

اگه ریکاوری کاستوم نداشته باشی نمیشه کاری کرد.

download mode هم بسته هست و نمیشه twrp زد

بده با ایزی جیتگ پلاس یه فلش بزنن که البته گوشی باز خواهد شد.

مشکل اینجاست که گوشی در حالت دانلودینگ توسط هیچی شناخته نمیشه و انگار چیزی متصل نیست .

فقط در ریکاوری استوک اون هم در سایدلود شناخته میشه .

لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، hossein_sys گفته است :

مشکل اینجاست که گوشی در حالت دانلودینگ توسط هیچی شناخته نمیشه و انگار چیزی متصل نیست .

فقط در ریکاوری استوک اون هم در سایدلود شناخته میشه .

تنها روشی که شاید جوابگو باشه روش ساخت ابدیت پکیج هست 

ابدیت پکیجی که در اون ریکاوری  و بوت اصلی باشه و از همه مهمتر این هست که بتونه از ریکاوری رسمی نصب بشه 

اونوقت میتونید از adb این کار رو انجام بدید . 

برای درخواست فریمور ها و مشکلات مربوط به اپلود سنتر و سرور با ایدی تلگرام @easydump در ارتباط باشید . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...