رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

سلام اساتید من نیاز به یه راهنمایی دارم برا باز کردن قفل گوشی سامسونگ بدون باک شدن اطلاعات باتوجه به اموزش ساخت فایل  RvSecuRitY_ من این مراحل طی میکنم هربار به مشکل میخورم فایل ساخته شده رو با اودین تو قسمت bL میجینم رایت میکنم میاد رو ارم میمونه فقط باید فایل بون خود گوشی رایت کم تا بیاد بالا و اینم میدوم که باید بیلد فایلم با بیلد ومشخصات گوشی کامل یکی باش لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست اشتباهم جیه دیروز یه 532g رو زدم اومد رو ارم موند ببخشید طولانی شد

لینک ارسال
در 6 دقیقه قبل، farshadjavanbakht گفته است :

سلام اساتید من نیاز به یه راهنمایی دارم برا باز کردن قفل گوشی سامسونگ بدون باک شدن اطلاعات باتوجه به اموزش ساخت فایل  RvSecuRitY_ من این مراحل طی میکنم هربار به مشکل میخورم فایل ساخته شده رو با اودین تو قسمت bL میجینم رایت میکنم میاد رو ارم میمونه فقط باید فایل بون خود گوشی رایت کم تا بیاد بالا و اینم میدوم که باید بیلد فایلم با بیلد ومشخصات گوشی کامل یکی باش لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست اشتباهم جیه دیروز یه 532g رو زدم اومد رو ارم موند ببخشید طولانی شد

مشخصات مدل گوشی را اعلان کنید .

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، ramin gsm گفته است :

جناب جسارتن من فقط میخواستم ببینم من توی مراحل کار مشکل دارم یا فایلم مشکل داره اخه دقیقا فایلی که داشتم با رام خود گوشی یکی بود

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، ramin gsm گفته است :

من که تا الان هر چی فایل با gsd ساختم کار داد ( رمز را برداشت ) این مشکل شما را نمیدونم چرا اینطوری شده .

مراحل رو صحیح انجام میدم/؟

لینک ارسال

ببخشید نوشتید قسمت bl میچینید ؟؟؟

ap بچین داداش

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در 5 شهریور 1397 در 18:30، farshadjavanbakht گفته است :

دوست عزیز فایلی که با gsd درست میکنی رو تو قسمت AP بچین ببین باز مشکلت پا برجاست یا نه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...