رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل فلش j500h

ارسال های توصیه شده

با سلام گوشی روی ارم مونده وایپ کردم فایده نداشته ورزن گوشی j500HXXU2BQI1 واندروید 6.0.1 هست

منم با همین ورزن و مشخصه میخام فلش کنم هم با منطقه ایران هم عربستان ولی فلش نمیشه یعنی فیلد نمیده اصن اتفاقی نمیفته با زدن دکمه START مینویسه SETUP CONNECTION....و نواری پر نمیشه با ورزنهای مختلف اودین امتحان کردم

لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، dj masud گفته است :

با سلام گوشی روی ارم مونده وایپ کردم فایده نداشته ورزن گوشی j500HXXU2BQI1 واندروید 6.0.1 هست

منم با همین ورزن و مشخصه میخام فلش کنم هم با منطقه ایران هم عربستان ولی فلش نمیشه یعنی فیلد نمیده اصن اتفاقی نمیفته با زدن دکمه START مینویسه SETUP CONNECTION....و نواری پر نمیشه با ورزنهای مختلف اودین امتحان کردم

دوست عزیز درایورات نصب هست؟

لینک ارسال
در 27 دقیقه قبل، dj masud گفته است :

عکس از ارور بزار

عکس از رام دانلود کردین هم بزارین

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال

درود..

بعیید میدونم از فایل باشه چون ارور کانکشن میده شما با یه سیستم دیگه هم تست کنید.. ..کابل و پورت رو هم عوض کن... درایورهای سامسونگ رو حذف کن دوباره نصب کن.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، dj masud گفته است :

x914_img_20180731_110658%5B1%5D.jpg

اینم حالت ادین....همینجوری میمونه حتی ادین دانلود کردم ....

1-یک عکس از محیط ریکاوری بده..

2-این رام ها کدومشو دانلود کردین؟؟؟

J500HXXU2BQI1_J500HACR2BQJ1_J500HXXU2BQA1

و

J500HXXU2BQI1_J500HOJV2BQI1_J500HXXU2BQA1

اخه متوجه نشدم..

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...