رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست رام کاستوم s3 neo مدل i9300i

ارسال های توصیه شده

دوستان

خودم پیدا کردم عصر اینجا قرار میدم

اندروید ۵.۱.۱ پیدا کردم روان و بدون باگ بود

دو سیم کارت شناسایی کرد و 

منو و کیبورد فارسی شد

دوربین عقب و جلو کار کرد

وایفا بدون مشکل بود

لینک ارسال

رام موصوف رام سیانوژن با ورژن ۱۲٫۱ می باشد و قابل نصب روی گوشی های

GT-I9301I, GT-I9301Q and GT-I9300I می باشد

جهت نصب این رام ابتدا فایلهای زیر را دانلود کنید.

۱- دانلود رام

۲- دانلود نرم افزارهای گوگل

۳- دانلود ریکاوری کاستوم TWRP

با نصب کاستوم رام گارانتی گوشی و اطلاعات داخل گوشی از بین می رود. لذا قبل از اقدام به نصب رام کاستوم از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید.

پس از دانلود فایلهای موصوف میریم سراغ نصب رام. قبل از هر چیزی نیاز دارین که ریکاوری کاستوم را روی گوشی نصب کنید، چراکه ریکاوری اصلی گوشی قادر به نصب کاستوم رام نمی باشد. برای نصب ریکاوری کاستوم، نرم افزار Odin را باز کنید و از قسمت PDA و یا AP ، فایل ریکاوری کاستوم با پسوند md5.(دانلود شده در بند ۳ بالا) را اکسترکت کرده وبه داخل برنامه فراخوانی کنید. سپس گوشی را به حالت دانلودینگ/ Downloading ببرید: ولوم پایین+ کلیدهوم+ پاور.

در این مرحله بایستی گوشی را با یک کابل سالم به کامپیوتر وصل کنید و روی START کلیک کنید و منتظر بمانید تا کار تمام شود و چراغ سبز PASS نمایش داده شود.

پس از اینکه موفق به نصب ریکاوری کاستوم شدید، فایل رام (فایل دانلود شده در بند ۱ بالا ) را به مموری کارت انتقال دهید. به حالت ریکاوری رفته (Vol UP + Home + Power)

و Wipe data / Factory Reset را انجام دهید، سپس install zip from sdcard را بزنید و رام کاستوم را از مموری کارت انتخاب کرده و نصب کنید.

پس از نصب موفق رام اقدام به نصب نرم افزارهای گوگل (Gapps) کنید(همانند نصب رام).

باگ و مشکلات این رام :

۱- در برخی ار دستگاه ها دوربین کار نمی کند.

۲- از کار افتادن NFC

نکته : برای کسایی که با نصب این رام دوربینشون از کار افتاده میتونن با نصب ♣این پچ♣ از طریق ریکاوری مشکلشونو حل کنند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...