رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در ساخت اپل آیدی

ارسال های توصیه شده

درود خدمت دوستان میخوام با ایتونز اپل ایدی بسازم خطا میزنه. رو ویندوز 10 و ویندوز 7 و بقیه سیستم ها هم امتحان کردم همین خطا میزنه . ایتونز هم بخوام اپدیت کنم که دیگه تو نسخه جدید امکان ساخت اپل ایدی وجود نداره. چیکار باید کرد ؟ کسی میتونه راهنمای کنه ؟

Capture1.JPG

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

درود خدمت دوستان میخوام با ایتونز اپل ایدی بسازم خطا میزنه. رو ویندوز 10 و ویندوز 7 و بقیه سیستم ها هم امتحان کردم همین خطا میزنه . ایتونز هم بخوام اپدیت کنم که دیگه تو نسخه جدید امکان ساخت اپل ایدی وجود نداره. چیکار باید کرد ؟ کسی میتونه راهنمای کنه ؟

Capture1.JPG

دوست عزیز باید ایتونز تو ابدیت کنی بعد آیتونز را اجرا کنید و دکمه‌ی Account را انتخاب و در ادامه روی Sign in کلیک کنید و بعد 

سپس در پنجره‌ی بازشده روی گزینه‌ی Create New Apple ID کلیک کنید تا وارد پروسه‌ی ساخت آپل آیدی شوید بقیه مراحل مثل قبله موفق باشی .

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

دیروز برای منم این خطا رو داد نسخه جدید 2.7.5.9 رو نصب کردم که آخری قسمت برنامه رو حذف کردن شما برای اینکه با مشکل مواجه نشی برو قسمت موزیک بعدش سمت راست گزینه های اولی نوشته اکانت رو اون بزنید موقع ساخت دیگه روش پرداخت نمیخواد راحت بسازید اپل ایدی رو

لینک ارسال
در در 20 تیر 1397 در 18:30، mohsen8 گفته است :

دیروز برای منم این خطا رو داد نسخه جدید 2.7.5.9 رو نصب کردم که آخری قسمت برنامه رو حذف کردن شما برای اینکه با مشکل مواجه نشی برو قسمت موزیک بعدش سمت راست گزینه های اولی نوشته اکانت رو اون بزنید موقع ساخت دیگه روش پرداخت نمیخواد راحت بسازید اپل ایدی رو

میشه یخورده واضح تر توضیح بدی؟؟ چون اصلا آیتونز این ورژن رو نداره... آخرین ورژن هم گزینه ی ساخت اپل آیدی رو نداره!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...