رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنما و کارایی سرور مجازی ویندوز برای تعمیرکاران نرم افزاری موبایل

rahi_sr

ارسال های توصیه شده

در در 14 تیر 1397 در 16:54، ILYA20 گفته است :

جهت شفاف سازی عرض کنم ...

سرور مجازی یک کامپیوتر مجازی جدا هست و من توصیه میکنم حتما برای کارهای حرفه ای استفاده شود .

مثلا شما نیاز به بوت دارید خب برای این فایل باید رام چند گیگی دانلود کنید اما اگر سرور ویندوز مجازی داشته باشید میتونید فایل رو اونجا دانلود کرده بوت رو خارج کرده و اون بوت رو یجا اپلود و بر روی کامپیوتر خودتون دانلود کنید

علاوه بر این میتونید ستاپ باکس ها ، گوشی ها رو وصل کرده و اونجا استفاده کنید به طور کلی داشتنش بسیار مفیده برای نرم افزارکار

لازم به ذکر است سرعت دانلود در سرور های مطلوب نزدیک ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه است

موفق باشید

استاد برای همین کاری که خودتون گفتید دقیقا باید کدوم سرویس رو انتخاب کنم که هم به صرفه باشه هم کارمونو راه بندازه سرویس های زیادی وجود داره کدومشو انتخاب کنم 

لینک ارسال
  • پاسخ 29
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 17 تیر 1397 در 20:28، saed-2001 گفته است :

استاد یعنی ما باید VPS بگیریم درسته برای شروع کار باید چه VPS و از کجا تهیه کنیم و مشخصات VPS ما باید چی باشه

شما اگه نیازمند دانلود فایل با سرعت دارید برا استخراج boot و سایر پارتیشن ها باید vps بگیرید 

vps باید دارای سیستم عامل ویندوز سرور باشه 

رم 2 گیگ کفایت میکنه واسه کار سبک

لینک ارسال

ممنون استاد بابت راهنمایی من سروری با مشخصات زیر گرفتم

CPU  50 درصد

RAM  4 گیگابایت

HDD  160 گیگابایت

Bandwidth   4 ترابایت

مدل پردازنده   Intel Xeon E5-1650v3

3,7 GHz+/3,9 GHz+       فرکانس

دیتاسنتر    OVH Canada|France

حالا وقتی داخل سرور کار میکنم به صورت انیمیشن و سرعت پایینه ایا راهی داره سرعت رو بالا برد

همه سرورها اینطورن یا قطعات مال من اینطوره

ایا قطعات سخت افزاری کامپیوتر خودم اگه بالا ببرم تاثیری در سرعت سرور داره

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 6 ساعت قبل، saed-2001 گفته است :

ممنون استاد بابت راهنمایی من سروری با مشخصات زیر گرفتم

CPU  50 درصد

RAM  4 گیگابایت

HDD  160 گیگابایت

Bandwidth   4 ترابایت

مدل پردازنده   Intel Xeon E5-1650v3

3,7 GHz+/3,9 GHz+       فرکانس

دیتاسنتر    OVH Canada|France

حالا وقتی داخل سرور کار میکنم به صورت انیمیشن و سرعت پایینه ایا راهی داره سرعت رو بالا برد

همه سرورها اینطورن یا قطعات مال من اینطوره

ایا قطعات سخت افزاری کامپیوتر خودم اگه بالا ببرم تاثیری در سرعت سرور داره

باید سروری میخریدید که کارت گرافیک داشت سرور شما کارت گرافیک نداره به همین علت موج میزنه

میتونید ویندوز سرور 2012 روش نصب کنید یا اگر میخواید ویندوز 7.8.10 استفاده کنید باید سرورتون کارت گرافیک داشته باشه

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 33 دقیقه قبل، saed-2001 گفته است :

استاد من باکس z3x رو روی سرور نصب کردم ولی چرا میخوام گوشی فلش کنم سرور گوشی رو نمیشناسه قلق خاصی داره برای شنا سایی گوشی

فلش کنی ؟

عزیز دل نکنیا اینکارو چون مثل این میمونه 4 گیگ حجم رو دانلود کنی 

پروسه فلش حتما ناموفق میشه

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 13 ساعت قبل، saed-2001 گفته است :

استاد پس چه کارایی برای ما داره اگه میشه یکم توضیح بدین که بیشتر با قابلیتاش اشنا بشیم 

ببینید شما یه کامپیوتر مجازی همیشه روشن دارید که میتونید با سرعت 70 مگابایت فایل دانلود کنید
میتونید برای استخراج پارتیشن های فایل های حجیم استفاده کنید
روبات و یا برنامه هایی که همیشه نیاز به کار کردن دارن رو اجرا کنید
فایل فلش رو اول تو سرور دانلود کنید تا مطمئن بشید فایل رمز داره یا نه و یا حتی اون فایلی هست که شما احتیاج دارید یا نیست

با سرعت زیاد فایل های ساپورت باکس هارو دانلود کنید

و...
دقت کنید فایلی که دانلود میشه هیچ ربطی به سیستم شما نداره و اگه بخواین منتقل کنید در اصل همون حجم گرفته میشه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

کاربران عزیز برای دریافت وی پی اس یا همون ویندوز مجازی میتونید از سرویس دوست عزیزمون سعید استفاده کنید 

https://support.hanihost.ir

هر کسی نیاز داشت میتونه تیکیت ارسال کنه و سرویس مورد نیاز خود را درخواست بده 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...