رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنما و کارایی سرور مجازی ویندوز برای تعمیرکاران نرم افزاری موبایل

rahi_sr

ارسال های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، saed-2001 گفته است :

سلام من میخوام یه سرور مجازی از میهن وب  برای کارهایی نرم افزاری موبایل بگیرم بیشتر میخوام سرعت دانلودم بالا بره چی پیشنهاد میدید

برای چه کاری میخوای؟

لینک ارسال
  • پاسخ 29
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت

جهت شفاف سازی عرض کنم ...

سرور مجازی یک کامپیوتر مجازی جدا هست و من توصیه میکنم حتما برای کارهای حرفه ای استفاده شود .

مثلا شما نیاز به بوت دارید خب برای این فایل باید رام چند گیگی دانلود کنید اما اگر سرور ویندوز مجازی داشته باشید میتونید فایل رو اونجا دانلود کرده بوت رو خارج کرده و اون بوت رو یجا اپلود و بر روی کامپیوتر خودتون دانلود کنید

علاوه بر این میتونید ستاپ باکس ها ، گوشی ها رو وصل کرده و اونجا استفاده کنید به طور کلی داشتنش بسیار مفیده برای نرم افزارکار

لازم به ذکر است سرعت دانلود در سرور های مطلوب نزدیک ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه است

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

جهت شفاف سازی عرض کنم ...

سرور مجازی یک کامپیوتر مجازی جدا هست و من توصیه میکنم حتما برای کارهای حرفه ای استفاده شود .

مثلا شما نیاز به بوت دارید خب برای این فایل باید رام چند گیگی دانلود کنید اما اگر سرور ویندوز مجازی داشته باشید میتونید فایل رو اونجا دانلود کرده بوت رو خارج کرده و اون بوت رو یجا اپلود و بر روی کامپیوتر خودتون دانلود کنید

علاوه بر این میتونید ستاپ باکس ها ، گوشی ها رو وصل کرده و اونجا استفاده کنید به طور کلی داشتنش بسیار مفیده برای نرم افزارکار

لازم به ذکر است سرعت دانلود در سرور های مطلوب نزدیک ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه است

موفق باشید

من از این تکنیک که روی سرور مجازی ستاپ باکس ها نصب کنم استفاده کنم کار نکردم

میشه ابزار های و نکات توضیح دهید

چگونه گوشی در حاضر مشکلدار به سرور مجازی وصل کنیم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

حتی میتونید هارد درایو های کامپیوتر خودتون رو به سرور مجازی متصل کنید و از اونجا استفاده کنید 

2018-07-05 17_47_47-Remote Desktop Connection.png

2018-07-05 17_49_08-Remote Desktop Connection.png

2018-07-05 17_59_01-Remote Desktop Connection.png

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 4 دقیقه قبل، mohamad2126 گفته است :

سلام این دقیقا چه کاری انجام میده ؟

خب دوست گرامی تیک های پورت رو بزنید هر پورتی به کامپیوترتون وصل کنید اونجا هم متصل میشه به همین راحتی مثلا باکس رو وصل میکنید به کامپیوتر خودتون اونجا هم متصل میشه میتونید باکس رو اونجا هم اجرا کنید

لینک ارسال

ببخشید الان من مثلا باکس Z3X دارم و همکارم تو یه شهر دیگه نداره چجوری میشه اون گوشی شو متصل کنه به باکس من؟

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در هم اکنون، mohamad2126 گفته است :

ببخشید الان من مثلا باکس Z3X دارم و همکارم تو یه شهر دیگه نداره چجوری میشه اون گوشی شو متصل کنه به باکس من؟

به هنگام متصل شدن به کامپیوتر شما باید تیک های بالا رو بزنه و متصل بشه 

لینک ارسال

خوب اگه به کامپیوتر من بخواهد وصل بشه من ای پی خودم چجور بهش بدم؟

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...