رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برا خرید لوازم تعمیراتی

ارسال های توصیه شده

درود  خدمت اساتید و دوستان 

آقا وسایلی که برا تعمیرات میگیرن از کجا میگیریین از کدوم فروشگاه یا از کدوم سایت ؟

باکس جدید چی اومده که بدرد بخور باشه کسی دانگل جدیدی گرفته کارایی داشته باشه 

من bst-best-z3x-eft-cm2-cstool-octopus- hua اینا رو دارم در کنار انا اگه بخوام تخصصی تر کار کنم باید چه دانگل و باکس هایی رو داشته باشم یکی که جیتگ خیلی کارایی داره ندارم یا سیگما 

لینک ارسال
در هم اکنون، modern soft گفته است :

درود  خدمت اساتید و دوستان 

آقا وسایلی که برا تعمیرات میگیرن از کجا میگیریین از کدوم فروشگاه یا از کدوم سایت ؟

باکس جدید چی اومده که بدرد بخور باشه کسی دانگل جدیدی گرفته کارایی داشته باشه 

من bst-best-z3x-eft-cm2-cstool-octopus- hua اینا رو دارم در کنار انا اگه بخوام تخصصی تر کار کنم باید چه دانگل و باکس هایی رو داشته باشم یکی که جیتگ خیلی کارایی داره ندارم یا سیگما 

درود بر شما دوست عزیز

اولا . تو کدام شهر هستی

دوم . باکسهایی  زیاد به درد میخوره  را داری و هزینه اضافی هم نکن و اگر میخواهی بخری اول ببین آیا آبدیت خوبی میده بیرون یا نه و از مهدی بهبودی میتونی بخری و از اون هم بپرسی راهنماییت میکنه .

https://gpgstore.ir

سوم . وسایل هم از قطعات فروشان .اکثرشون دارن

موفق باشی

لینک ارسال
در 15 ساعت قبل، jafar fayyaz گفته است :

درود بر شما دوست عزیز

اولا . تو کدام شهر هستی

دوم . باکسهایی  زیاد به درد میخوره  را داری و هزینه اضافی هم نکن و اگر میخواهی بخری اول ببین آیا آبدیت خوبی میده بیرون یا نه و از مهدی بهبودی میتونی بخری و از اون هم بپرسی راهنماییت میکنه .

https://gpgstore.ir

سوم . وسایل هم از قطعات فروشان .اکثرشون دارن

موفق باشی

من تو شهر تبریزم اینجا قطعه فروشا لوازم تعمیراتی کاملی ندارن شاید یه هیتر نهایت مثلا اینجا بخوای یه منبع پیدا کنی نیس یا قیمت به حدی بالاس که نمیخرن میخواستم ببینم سایتی سراغ داریت قیمت مناسب و وسایل کاملی داشته باشه این سایت gpstore که معرفی کردین لوازم تعمیراتی سخت افزاری نداره 

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، JameJam.Apple گفته است :

از کاوش تیم میتونید تهیه کنید ، خودش لوازم رو گارانتی میکنه فروشگاه آنلاین هم داره هم لوازم تعمیرات سخت هم باکس و دانگل

بله از اینجا خرید کردم وای تازگیا قیمتا زیاد زده بالا و از قیمتا بازار بالاس یه جایی میخوام که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم وسایل جوری داشته باشه کاوش جوره ولی قیمتاش تازگیا بالاتر از بازاره 

لینک ارسال
در 43 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

بله از اینجا خرید کردم وای تازگیا قیمتا زیاد زده بالا و از قیمتا بازار بالاس یه جایی میخوام که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم وسایل جوری داشته باشه کاوش جوره ولی قیمتاش تازگیا بالاتر از بازاره 

قبول دارم گرون تره ولی گاهی اوقات ادم بیشتر خرج میکنه ولی مطمئن بشه اصل مثلا همین سایت firmware.ir رام رو میفروش ولی بگردی توی نت ارزون تر هم پیدا میشه ولی هم مشخص نیست چیه پشتیبانی نداره. 

من از آسان GSM  وgsm-server.ir هم خرید کردم .

لینک ارسال
در در 15 تیر 1397 در 19:55، JameJam.Apple گفته است :

قبول دارم گرون تره ولی گاهی اوقات ادم بیشتر خرج میکنه ولی مطمئن بشه اصل مثلا همین سایت firmware.ir رام رو میفروش ولی بگردی توی نت ارزون تر هم پیدا میشه ولی هم مشخص نیست چیه پشتیبانی نداره. 

من از آسان GSM  وgsm-server.ir هم خرید کردم .

آی سی هایی که تو شهرتون نیس رو از کدوم سایت خریداری میکنید من تو تبریزم اینجا یکم آیسی سخت پیدا میشه یا هم اگه پیدا بشه اون پر مصرفا پیدا میشه 

لینک ارسال
در 49 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

آی سی هایی که تو شهرتون نیس رو از کدوم سایت خریداری میکنید من تو تبریزم اینجا یکم آیسی سخت پیدا میشه یا هم اگه پیدا بشه اون پر مصرفا پیدا میشه 

من تهرانم گیر میاد

آی سی رو بگردی سایت هست فقط کارش آی سی و هارده

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، JameJam.Apple گفته است :

من تهرانم گیر میاد

آی سی رو بگردی سایت هست فقط کارش آی سی و هارده

بله هست یا قیمت زیاد بالاس یا قیمت هم مناسب باشه مشخص نیس آی سی چطور ای سی هست ج میده یا نه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...