رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست برای حل مشکل ویرایش رام اندروید

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من امروز یک فایل System را ریپک کردم با Gsd و فایل های SecSettings_ESS.apk و فایل  را ویرایش کردم الان فایل با ادین رایت میشه اما گوشی ریستارت ( روشن و خاموش ) میشه مشکلش از کجاست 

Modle = J110H

Version Android = 4

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

شما قبلا عرض کردید بیلدپروپ رو هم ویرایش کردید خب این فایل مادر هست اگه درست ویرایش نشه گوشی طبیعتا بالا نمیاد

اما در خصوص ریپکتون

• آیا از file_contexts برای ریپک استفاده کردید؟

نوع ریپک شما مشکوکه اگه بیلدپروپ و اون فایل تنظیمات هم مشکل دار باشه باز هم روی آرم میمونه و خاموش و روشن نمیشه

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 12 تیر 1397 در 20:41، ILYA20 گفته است :

شما قبلا عرض کردید بیلدپروپ رو هم ویرایش کردید خب این فایل مادر هست اگه درست ویرایش نشه گوشی طبیعتا بالا نمیاد

اما در خصوص ریپکتون

• آیا از file_contexts برای ریپک استفاده کردید؟

نوع ریپک شما مشکوکه اگه بیلدپروپ و اون فایل تنظیمات هم مشکل دار باشه باز هم روی آرم میمونه و خاموش و روشن نمیشه

سلام فایل تنظیمات ویرایش شده مشکل نداره چون با Root Explorer تست کردم گوشی بالا آمده آما وقتی میخاستم فایل را ویرایش کنم با GSD در رایت ارورد میداد .

و یه چیزه دیگه .

این بیلدپروپ چیه ؟

...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 38 دقیقه قبل، ramin gsm گفته است :

سلام فایل تنظیمات ویرایش شده مشکل نداره چون با Root Explorer تست کردم گوشی بالا آمده آما وقتی میخاستم فایل را ویرایش کنم با GSD در رایت ارورد میداد .

و یه چیزه دیگه .

این بیلدپروپ چیه ؟

...

/system/build.prop

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در هم اکنون، ILYA20 گفته است :

/system/build.prop

خوب اونجا یه عملی انجام دادم فقط اسمم را در آن جا نوشتم فکری میکنید مشکل از اونه ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

خوب اونجا یه عملی انجام دادم فقط اسمم را در آن جا نوشتم فکری میکنید مشکل از اونه ؟

صد درصد میتونه باشه

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...