رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل هنگ رو آرم j500h

ارسال های توصیه شده

با درود خدمت همکاران

j500h  برام اومده که موقع روشن شدن رو آرم هنگ و ریستارت میکنه   به محیط ریکاوری نمیره    ولی دانلودینگ میره  عکس از محیط دانلودینگ   در پایین میزارم.

فلش اندروید 6  با تک  فایل  و چهار فایل با آخرین بیلدفلش انجام دادم  رو آرم ریستارت به همراه ویبره روشن و خاموش میشه   باز هم مشکل پابرجاست  . گوشی را باز کردم سرویس و کلید پاور را هم تعویض کردم  از باطری گوشی دیگه هم مصرف کردم  ولی نشد که نشد  در حالت خاموش هم به شارژرر وصل میکنم  علامت شارژ بالا میاد ولی تا بیاد شارژز بشه  روشن و خاموش میکنه . احتمال داره از آی سی شارژ باشه ؟> لطفا دوستان راهنمایی کنید باتشکر

photo_2018-07-03_16-29-01.jpg

لینک ارسال
در 50 دقیقه قبل، apadana22 گفته است :

با درود خدمت همکاران

j500h  برام اومده که موقع روشن شدن رو آرم هنگ و ریستارت میکنه   به محیط ریکاوری نمیره    ولی دانلودینگ میره  عکس از محیط دانلودینگ   در پایین میزارم.

فلش اندروید 6  با تک  فایل  و چهار فایل با آخرین بیلدفلش انجام دادم  رو آرم ریستارت به همراه ویبره روشن و خاموش میشه   باز هم مشکل پابرجاست  . گوشی را باز کردم سرویس و کلید پاور را هم تعویض کردم  از باطری گوشی دیگه هم مصرف کردم  ولی نشد که نشد  در حالت خاموش هم به شارژرر وصل میکنم  علامت شارژ بالا میاد ولی تا بیاد شارژز بشه  روشن و خاموش میکنه . احتمال داره از آی سی شارژ باشه ؟> لطفا دوستان راهنمایی کنید باتشکر

photo_2018-07-03_16-29-01.jpg

با کامبی آخرین بلد بزن ببین چی میشه اگر نشد بنظرم سا آی سی شارژ یا هارد است ...

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، ramin gsm گفته است :

با کامبی آخرین بلد بزن ببین چی میشه اگر نشد بنظرم سا آی سی شارژ یا هارد است ...

کامبیشن زدم نشد . منم احتمال میدم از ای سی شارز باشه . تعویض میکنم جواب میدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...