رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با فلش گوشی های همچون g730-g610

ارسال های توصیه شده

اساتید میشه راه حل کلی فلش این مدل گوشی ها رو توضیح بدین وقتی ریورک رایت نمیشه فرمت نمیشه چظوری باید فلشش کنیم چون مطمنن همیشه از ایسی هارد نیس دیروز یه مورد اشتم هر کاری کردم فلش نشد همکار در عرض 10 دیقه زده بود 

لینک ارسال
در 19 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

اساتید میشه راه حل کلی فلش این مدل گوشی ها رو توضیح بدین وقتی ریورک رایت نمیشه فرمت نمیشه چظوری باید فلشش کنیم چون مطمنن همیشه از ایسی هارد نیس دیروز یه مورد اشتم هر کاری کردم فلش نشد همکار در عرض 10 دیقه زده بود 

توضیح کلی نمیشه داد

باید ببینی چه اروری هست که بر اساس همون راهنمایی بگیری

لینک ارسال
در هم اکنون، rahi_sr گفته است :

توضیح کلی نمیشه داد

باید ببینی چه اروری هستکه بر اساس همون راهنمایی بگیری

ارورر 6126 ارورر 5054 که تو این ارورر فایل هم درسته و مالخود گوشیه ولی ارورر میده و ارورر های دیگه که درست هم میزنی باز ارورر میده با چند تا سیستمم تست میکنم 

لینک ارسال
در 2 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

ارورر 6126 ارورر 5054 که تو این ارورر فایل هم درسته و مالخود گوشیه ولی ارورر میده و ارورر های دیگه که درست هم میزنی باز ارورر میده با چند تا سیستمم تست میکنم 

بعضی سایت های ایرانی فقط کپی پیست رو یاد گرفتن

ارور های sp flash tool رو فقط در سایت های خارجی پیدا کن

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، modern soft گفته است :

بیشتر اوقات به فلش تولز برمیگرده با ورژنی خاصب فقط برخی اوقات فلش میشن مثلا ورژن v5.1520.00.000 با تست خودم مدل g610 رو خوب فلش میزنه با بقیه ارور میده

لینک ارسال
در 17 دقیقه قبل، mohsen8 گفته است :

بیشتر اوقات به فلش تولز برمیگرده با ورژنی خاصب فقط برخی اوقات فلش میشن مثلا ورژن v5.1520.00.000 با تست خودم مدل g610 رو خوب فلش میزنه با بقیه ارور میده

استاد با این ورژنم میزنم میگه فایل مناسب گوشی شما نیس ارورر 3182 

لینک ارسال
در 12 ساعت قبل، modern soft گفته است :

استاد با این ورژنم میزنم میگه فایل مناسب گوشی شما نیس ارورر 3182 

خوب مدلهای این گوشیها زیاد ببرید فست بوت با GSD اطلاعات رو بخونید مشخصه رام رو دقت کنید C00 ، T00 متفاوت هستن گاهی هم برد عوض شده هست مدل U20 یا U10 متفاوته زیر باطری زیاد ملاک نیست

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، mohsen8 گفته است :

خوب مدلهای این گوشیها زیاد ببرید فست بوت با GSD اطلاعات رو بخونید مشخصه رام رو دقت کنید C00 ، T00 متفاوت هستن گاهی هم برد عوض شده هست مدل U20 یا U10 متفاوته زیر باطری زیاد ملاک نیست

استاد تو حالت فست بوت نمیره فقط بغل کانکتور باطری چون دو تا نقطه طلایی داره بنظرم u20 باشه بازم مطمن نیستم 

لینک ارسال
در 7 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

استاد تو حالت فست بوت نمیره فقط بغل کانکتور باطری چون دو تا نقطه طلایی داره بنظرم u20 باشه بازم مطمن نیستم 

بنظرم برادر با میراکل یا کرک آن میشه یه رید گرفت

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

سلام اینم آموزش تشخیصه ...

11.JPG

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...