رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بوت و نرفتن به حالت download mode (s7 edg

ارسال های توصیه شده

من تو حالت adb میخوام فایل رو رایت کنم خطا میده.چه جوری میشه بوت و ترمیم کرد که دانلود مودش درست بشه؟وقتی هم میخوام برم به دانلود مود فقط ویبره میزنه پشت سر هم.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 6 دقیقه قبل، veroona508 گفته است :

من تو حالت adb میخوام فایل رو رایت کنم خطا میده.چه جوری میشه بوت و ترمیم کرد که دانلود مودش درست بشه؟

دوست عزیز اظهارات شما ضد و نقیضه

میفرمایید frp روشنه و همینطور میفرمایید حالت دانلودمد نمیره خب اگه دانلود مد نمیره از کجا مطمئن هستید این سکوریتی بوتلودر فعاله 

ضمنا frp ارتباطی به دانلود مد نداره به طور کلی حالت دانلود مد با بوتلودر گوشی مستقیما در ارتباطه 

وظیفه بوتلودر گوشی :

1. فایل های ایمیج رایت شده رو بارگذاری میکنه 
  2. فایل های ایمیج رو استخراج میکنه
  3. فایل های استخراج شده رو اجرا میکنه

اگر بوتلودر گوشی مشکل دار بود گوشی به طور کلی بالا نمیومد 

با کابل دانلود مد تست کنید ببینید ریبوت میکنه 

و همینطور کلید های ترکیبی گوشی رو چک کنید 

و در آخر امکان داره گوشی که در دست دارید فیک باشه و اصل نباشه

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

آقا ایلیا سلام.خسته نباشی.گوشی بالا میاد اما رو جیمیل میمونه ( این برای frp) - اما وقتی میخوام رو حالت دانلودینگ برم وارد نمیشه.همش ویبره میزنه.در صورتی که رو حالت ریکاوری میره.الانم میخوام کامبینیشن بزنم frp رو حذف کنم و بعدم دوباره فلشش کنم به اندروید 8.این کل داستان بود

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 14 ساعت قبل، veroona508 گفته است :

آقا ایلیا سلام.خسته نباشی.گوشی بالا میاد اما رو جیمیل میمونه ( این برای frp) - اما وقتی میخوام رو حالت دانلودینگ برم وارد نمیشه.همش ویبره میزنه.در صورتی که رو حالت ریکاوری میره.الانم میخوام کامبینیشن بزنم frp رو حذف کنم و بعدم دوباره فلشش کنم به اندروید 8.این کل داستان بود

از قسمت ریکاوری نمیشه به حالت دانلود مد برد یه کلید هست بوتلور که قطعا ارتباطی با دانلود مد نداره

گوشی بالا هم نمیاد که بتونید از طریق adb ریبوتش کنید 

به احتمال زیاد یکی از کلید های ترکیبی معیوبه 

از کابل دانلود مد استفاده کنید البته مطمئن نیستم برای این مدل کار کنه اما به تستش می ارزه

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

این گوشی با سرویس آنلاین FRP خاموش کن هزینه برای شما 60000 تا 70000 هزار تومان کار ده دقیقه تا نیم ساعته

بعدش گوشی کامل راه اندازی شد

دانلودینگ مد تست کن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...