رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اینده شغلی

Amirmohammad313313

ارسال های توصیه شده

به مرور زمان آره شاید یه چیزایی بیاد یوزر بتونه خودش انجام بده

ولی نه همه چی ، الان مگه یوزر میتونه FRP 2018 انجام بده یا هارد عوض بکنه 

شاید فلش کردن با 3تا دکمه رو همه بتونن، 10 سال پیش هم همین بود کدقفل رو با نگهداشتن دکمه و کدمخفی توی نوکیا و سونی اریکسون انجام میداد یوزر

الان یوزر نمیتونه رام کوک شده بسازه یا کاستوم ریکاوری بزنه شاید چند سال دیگه بتونه ولی خب صددرصد یه چیزایی اومده که جدیده و کاربر ساده بلد نیست

کار تعمیرات موبایل چه سخت چه نرم افزار پیشرفت میکنه و آدم باید توش زرنگ باشه و یاد بگیره چون متوقف نمیشه تو یکجا

من هیچ ادعایی ندارم و هیچ وقت نمیکنم چون هرچی یاد میگیرم باز میبینم یه چیزی رو دستش اومد. باز میبینم جا داره یاد گرفتن و میشه روش کار کرد و درآمد داشت.

الان همه درآمد ها خرابن ، همه ناراضین ، امروز یه قطعه نتونستم بخرم سر اعتصاب بازار

من 2 دفعه از کارموبایل اومدم بیرون باز برگشتم.

آقا ایلیا راست میگه ، ادم نباید بیکار بشینه ، هزارتا کار هست میشه انجام داد که خارج از مغازست. 

لینک ارسال
در 48 دقیقه قبل، JameJam.Apple گفته است :

به مرور زمان آره شاید یه چیزایی بیاد یوزر بتونه خودش انجام بده

ولی نه همه چی ، الان مگه یوزر میتونه FRP 2018 انجام بده یا هارد عوض بکنه 

شاید فلش کردن با 3تا دکمه رو همه بتونن، 10 سال پیش هم همین بود کدقفل رو با نگهداشتن دکمه و کدمخفی توی نوکیا و سونی اریکسون انجام میداد یوزر

الان یوزر نمیتونه رام کوک شده بسازه یا کاستوم ریکاوری بزنه شاید چند سال دیگه بتونه ولی خب صددرصد یه چیزایی اومده که جدیده و کاربر ساده بلد نیست

کار تعمیرات موبایل چه سخت چه نرم افزار پیشرفت میکنه و آدم باید توش زرنگ باشه و یاد بگیره چون متوقف نمیشه تو یکجا

من هیچ ادعایی ندارم و هیچ وقت نمیکنم چون هرچی یاد میگیرم باز میبینم یه چیزی رو دستش اومد. باز میبینم جا داره یاد گرفتن و میشه روش کار کرد و درآمد داشت.

الان همه درآمد ها خرابن ، همه ناراضین ، امروز یه قطعه نتونستم بخرم سر اعتصاب بازار

من 2 دفعه از کارموبایل اومدم بیرون باز برگشتم.

آقا ایلیا راست میگه ، ادم نباید بیکار بشینه ، هزارتا کار هست میشه انجام داد که خارج از مغازست. 

حرف شما هم متین اما اره یوزرو کاربر خونگی هم میتونه frp 2018 حتی اندروید 8 برداره با کمک اموزش رایگان ی سایت داخلی

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

به نظر من تعمیرات موبایل هم ی صنعت که به این زودی نمیتونیم بگین مرگ زوده رس اش رسیده ولی تو قسمت نرم افزار دست یوزر خیلی بیشتر بازه وباید سریع تر خودمون رو بروز کنم و اون چیزی که ما رو از یوزر متفاوت میکنه ابزار هست که برا یوزر خریدش نمیصرفه برا همینم نباید هیچ وقت ما به نرم افزار های مثل اودین و ... اکتفاء کنیم باید کم کم بروز بشیم 

ولی حرف استاد ایلیا هم باید مد نظر قرار بدیم این روزا همه میدونیم بازار خرابه پس همنطور که یک یوزر میتونه کار ما رو یاد بگیره ما هم باید کم کم یه حرفه دیگه توی وقت ازاد از طریق یتیوب یا ... یاد بگیرم و این میتونه همین قسمت سخت افزار باشه

* به طرز وحشتناکی آشکار شده است که تکنولوژی ما از انسانیت ما فراتر رفته است. *
آلبرت انیشتین

لینک ارسال
در 21 ساعت قبل، M.Abedi گفته است :

هرچی کاربرها خودشون سعی کنن که مشکلشون رو حل کنند برا ما یا بهتر بگم برا من یکی خیلی بهتر هست

چون خودشون خراب میکنن و اینجوری هزینه بیشتری میشه دریافت کرد

بنده از شغلم راضی هستم و به اینده این شغل خوشبین هستم

شما اجاره نمیدی خوشبینی

اجاره کمرو میشکنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...