رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اینده شغلی

Amirmohammad313313

ارسال های توصیه شده

با توجه به اینکه جوان های امروزی خیلی بیکارن با برخود به مشکل و چند تا سرچ و یکم سریش بازی میتونن خودشون مشکل رو حل کنن و این موضوع به لطف برخی وب سایت های اموزش بیشتر شده

حالا بنظرتون آینده شغل تعمیرات را چگونه است؟

* به طرز وحشتناکی آشکار شده است که تکنولوژی ما از انسانیت ما فراتر رفته است. *
آلبرت انیشتین

لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز والا من یه جوون 21 ساله هستم ک اومدم این شغلو انتخاب کردم و قسط میدم شکر خدا الان یه مغازه دارم شراکتی ولی اینو بگم ک فقط پوله قسطو در میارم حتی یک ریال هم اضافه نیاورم ک مثلا به عنوان یک جوون استفاده کنم 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود 

از نظر من اشتباهه فکر کنیم اینده ای نداره 

اینده داره اما با این حجم حجمه هایی که به شغل نرم افزاری میشه نانی که در میومد تقسیم میشه 

مثلا شاید قبلا پروگرام هارد توی یک شهر یا کل استان یه نفر انجام میداد و درآمد برای اون بود اما الا تو یه شهر کوچیک ۵ نفر انجام میده فکرشو بکنید اگه ۲۰۰ تومن روزانه درمیاورد از پروگرم الا شده ۵۰ تومن 

اینا اصلا به سایت ها مرتبط نیست یا باشه هم کمتره تکنولوژی و ارتباطات پیشرفت کرده این روزها قابل انتظار بود .

اما با توجه به تنوع مشکلات جدید در دنیای موبایل و البته در ایران این شغل همچنان به حیاط خود ادامه میده اما رفته رفته تبدیل به یک شغل ضعیف میشه درامد ها کاهش پیدا میکنه 

نرم افزارکار ها این شانس رو دارن در ساعات بیکاریشون یک شغل جدید یاد بگیرن (گرافیک . طراحی سایت . زبان های برنامه نویسی ) کاری که خود بنده در طول ساعت ها یا دقیقه های بیکاریم انجام میدادم 

به این موارد به عنوان فرصت برای رشد خود نگاه کنید و اگر تنبلی نکنید حتما پیشرفت میکنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، S-R-M گفته است :

همین الانشم افتضاحه..دیگه اینده که اصلا نداره

با توجه به پیچیده شدن آموزش های تعمیرات نرم افزاری، و همچنین افزایش امنیت تلفن های هوشمند، کم کم افراد نابلد بار خودشون رو میبندن و از این شغل کنار میرن، این وسط کسایی می مونن که خودشون رو بروز نگه دارن، اتفاقا از این نظر آینده شغلی تعمیرات نرم افزاری خیلی داره بهتر میشه

یه زمانی بود طرف بزرگترین تواناییش کار با دستگاه فتوکپی بود، میرفت یه باکس میخرید کار نرم افزاری انجام میداد، ولی الان همون افراد فهمیدن که کار نرم افزاری فقط باکس نیست، الان دیگه خلاقیت و تجربه حرف اول رو میزنه، باکس فقط برای راحتی کاره

لینک ارسال

هرچی کاربرها خودشون سعی کنن که مشکلشون رو حل کنند برا ما یا بهتر بگم برا من یکی خیلی بهتر هست

چون خودشون خراب میکنن و اینجوری هزینه بیشتری میشه دریافت کرد

بنده از شغلم راضی هستم و به اینده این شغل خوشبین هستم

لینک ارسال

سلام
نمی دونم چرا شما دوستان اینقدر ناامید هستید تو هر شغلی سختی ها و بد های خودشو داره 
شما نباید ناامید بشید کسی که سختی های امروز رو تحمل کنه و به فکر پیشرفت باشه حتما به جایی که میخاد میرسه 
خودتون رو مجبور کنید روزی دو سه نگته جدید از شغلتون یاد بگیرد  بعد یک سال میشه شیشصد تا تجربه و پیشرفت بیشتر و مشتری بیشتر با درآمد بیشتر
بیشتر همکاران میگن بازار خرابه  به نظر من بازار خرابی بهترین راه برای پیشرفت هست چون بقیه هم همینو میگن و سطح کاری خودشون رو بالا نمی برن و اگه شما توی این بازار خراب تلاش کنید پیشرفت می کنید
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و درود 

از نظر من اشتباهه فکر کنیم اینده ای نداره 

اینده داره اما با این حجم حجمه هایی که به شغل نرم افزاری میشه نانی که در میومد تقسیم میشه 

مثلا شاید قبلا پروگرام هارد توی یک شهر یا کل استان یه نفر انجام میداد و درآمد برای اون بود اما الا تو یه شهر کوچیک ۵ نفر انجام میده فکرشو بکنید اگه ۲۰۰ تومن روزانه درمیاورد از پروگرم الا شده ۵۰ تومن 

اینا اصلا به سایت ها مرتبط نیست یا باشه هم کمتره تکنولوژی و ارتباطات پیشرفت کرده این روزها قابل انتظار بود .

اما با توجه به تنوع مشکلات جدید در دنیای موبایل و البته در ایران این شغل همچنان به حیاط خود ادامه میده اما رفته رفته تبدیل به یک شغل ضعیف میشه درامد ها کاهش پیدا میکنه 

نرم افزارکار ها این شانس رو دارن در ساعات بیکاریشون یک شغل جدید یاد بگیرن (گرافیک . طراحی سایت . زبان های برنامه نویسی ) کاری که خود بنده در طول ساعت ها یا دقیقه های بیکاریم انجام میدادم 

به این موارد به عنوان فرصت برای رشد خود نگاه کنید و اگر تنبلی نکنید حتما پیشرفت میکنید

شرمنده اقا ایلیا اما بنده با نظر شما مخالفم ک سایتها هیچ نقشی در این جریان ندارند بلکه برعکس سایتهایی ک اموزشهای اساسی و ینیادی رو بصورت کاملا رایگان در اختیار همه قرار میدن کاملا نقش داره اموزشهایی ک ن فقط معمولی نیس بلکه کاملا تخصصی هستش نمیخوام اسم ببرم و باعث دلخوری کسی بشم اما متاسفانه ی سری افراد بخاطر در چشم بودن و در چشم موندن دارن نون ی عده رو اجر میکنن نمیدونم دلیلش چیه عقده دارن اینجوری خالیش میکنن یا میخوان اونها هم ب چشم بیان 

دلیلش هر چی ک هست خودمون باعث هر بلایی ک سرمون میاد هستیم و البته ی تعداد افراد ک فکر میکنن با مفت کاری و قرار دادن اموزشهای تخصصی بصورت رایگان دارن ب حرفشون خدمت میکنن

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

اموزش تعویض هارد 

اموزش تمام روشهای برداشتن گوگل اکانت

اموزش انلاک شبکه بدون نیاز ب باکس با samkey

و امثال اینا

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...