رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آنلاک قفل دستگاه های سامسونگ بدون حذف اطلاعات در حالت های frp oem on

ارسال های توصیه شده

در در 23 خرداد 1397 در 15:48، Shahrokhi_GSD گفته است :

این روزها خیلی ها سرو صدا راه انداختن منبی بر انلاک گوشی ها در حالت frp one و ... داده های حجیم رو از سرورشون باید دانلود کنی ?

کل داستان به این صورت هستش ?

آموزش آنلاک قفل گوشی های سامسونگ در حالت های
FRP=ON
OEM=ON
CROME SERVICE = LOCK 
 تمامی نسخه ها و باینری ها 

نیازمندی ها :
 کامبینیشن گوشی : میتوانید از بات @firmwareBot مدل مربوطه را جستجو و کامبینیشن را دانلود کنید
 کامپیوتر و کابل usb 

نحوه آنلاک :

کامبینیشن مرتبط با دستگاه را دانلود و استخراج کنید
 فایل های ،sboot،system.img , boot.img , recovery.img را به فرمت tar ارشیو کنید (حالا با هر نرم افزاری مانند 7-zip )
 بر روی گوشی رایت کنید . گوشی بدون قفل بالا میاد تنها چیزی که پاک میشه مخاطبین هست 
 داده های گوشی رو بکاپ بگیرید 
 رام رسمی گوشی رو رایت کنید 

⚠️ نکته : حتما مشخصه گوشی رو یادداشت کنید اگر مشکلی با رایت فایل کامبینیشن بوجود اومد با رایت system.img , boot.img , recovery.img رام رسمی گوشی به حالت اولیه باز خواهد گشت

راستی یه نکته ای راجب این آموزش یاداوری کنم که نیاز به اصلاح داره
در این روش مخاطبین حذف نمیشن فقط بهش دسترسی نداریم بنده تونستم به مخاطبین نیز دسترسی داشته باشم

اما روشی که پیدا کردم رو تمامی گوشی ها جواب نمیده دارم روش کار میکنم به نتیجه رسیدم اعلام میکنم

بَعضیام هَستَن

ادعاشون بالاســــــــ

مام دَسِمونو میکنیم تو جیبمون و میگیم

باشه حَق باشماس

مشکل از ماســــــــــ... . . . (•̪●)

لینک ارسال
  • پاسخ 115
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 24 خرداد 1397 در 16:39، milad_66 گفته است :

راستی یه نکته ای راجب این آموزش یاداوری کنم که نیاز به اصلاح داره
در این روش مخاطبین حذف نمیشن فقط بهش دسترسی نداریم بنده تونستم به مخاطبین نیز دسترسی داشته باشم

اما روشی که پیدا کردم رو تمامی گوشی ها جواب نمیده دارم روش کار میکنم به نتیجه رسیدم اعلام میکنم

بعضی از مدلا با اتصال به اپ های مدیریت اندروید در سیستم دسترسی به کانتکت هم میاد

در بعضی از مدلا stroge contact کاملا حذف میشه

لینک ارسال
در در 24 خرداد 1397 در 16:01، farhadsoftware گفته است :

نمی دونم چی بگم ??? دیروز دانگل ۶۰۰ هزار تومان خریدم فقط برای این متد برداشتن رمز 

اون از یه متد دیگه استفاده میکنه . کار خوبی کردید خریدید

لینک ارسال

درود دوست عزیز اسم دانگلی خریدی چی هست ؟ همه مدلهای سامسونگ و همه ورژن ها رو بدون پاک شدن در صورت روشن بودن frp انجام میده ؟ تا اندروید چند شما انجام دادید ؟ ممنون 

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

درود دوست عزیز اسم دانگلی خریدی چی هست ؟ همه مدلهای سامسونگ و همه ورژن ها رو بدون پاک شدن در صورت روشن بودن frp انجام میده ؟ تا اندروید چند شما انجام دادید ؟ ممنون 

پی وی پیام بدید راهنمایی کنم اینجا تبلیغ میشه

لینک ارسال

ای کاش دوستان این روش رو عمومی نمیکردن. الان یوزر خانگی راحت دسترسی پیدا میکنه. این روش حدود 8 ماه هست کشف شده و انجمن ها ی vip اون رو فقط به تعمیرکارها آموزش میدادند ولی شما این آموزش پول ساز رو عمومی کردین تا کاربران خانگی نون ما رو قیچی کنند که اصلا کار خوبی نیست.

من از طرفداران انجمن هستم ولی دارم این انتقاد رو میکنم. باید رو فایل رمز میزاشتید و اون رو فقط به همکاران اون هم بعد از تست گرفتن میدادید.

زنده باد gsm-devolopers

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، mahdi2050 گفته است :

پی وی پیام بدید راهنمایی کنم اینجا تبلیغ میشه

همینجا اعلام کنید دوست عزیز

خوشحال میشیم دانگل های جدید رو بشناسیم و حتی راهنمایی بشیم

لینک ارسال
در در 23 خرداد 1397 در 15:48، Shahrokhi_GSD گفته است :

این روزها خیلی ها سرو صدا راه انداختن منبی بر انلاک گوشی ها در حالت frp one و ... داده های حجیم رو از سرورشون باید دانلود کنی ?

کل داستان به این صورت هستش ?

آموزش آنلاک قفل گوشی های سامسونگ در حالت های
FRP=ON
OEM=ON
CROME SERVICE = LOCK 
 تمامی نسخه ها و باینری ها 

نیازمندی ها :
 کامبینیشن گوشی : میتوانید از بات @firmwareBot مدل مربوطه را جستجو و کامبینیشن را دانلود کنید
 کامپیوتر و کابل usb 

نحوه آنلاک :

کامبینیشن مرتبط با دستگاه را دانلود و استخراج کنید
 فایل های ،sboot،system.img , boot.img , recovery.img را به فرمت tar ارشیو کنید (حالا با هر نرم افزاری مانند 7-zip )
 بر روی گوشی رایت کنید . گوشی بدون قفل بالا میاد تنها چیزی که پاک میشه مخاطبین هست 
 داده های گوشی رو بکاپ بگیرید 
 رام رسمی گوشی رو رایت کنید 

⚠️ نکته : حتما مشخصه گوشی رو یادداشت کنید اگر مشکلی با رایت فایل کامبینیشن بوجود اومد با رایت system.img , boot.img , recovery.img رام رسمی گوشی به حالت اولیه باز خواهد گشت

استاد این روز رو اندروید 8 هم جواب میده ؟؟

لینک ارسال
در 33 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

استاد این روز رو اندروید 8 هم جواب میده ؟؟

خیر 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...