رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آنلاک قفل دستگاه های سامسونگ بدون حذف اطلاعات در حالت های frp oem on

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 24 دقیقه قبل، farhadsoftware گفته است :

سلام مدیر گرامی این موضوع انتقال می دهید به بخش سامسونگ

چون الان در بخش گوشی شیاومی

آفرین 

انتقال داده شد .

واقعا جای تاسف داره این نوع خطاها از یه مدیر سر میزنه امیدوارم دیگه شاهد چنین اتفاقی نباشیم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 115
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در در 23 خرداد 1397 در 21:22، ILYA20 گفته است :

عزیزانی که مشکل روی ارم موندن دارن در کنار این فایل ها sboot رو هم رایت کنن

درود یه سامسونگ j710gn اندروید شش frp روشن مشخصه اندروید j710gnxu1apda  رمز داشت میخوام بدون پاک شدن اطلاعات رمز بردارم فایل کامبینیشن U3 فایل های ،sboot،system.img , boot.img , recovery.img با باکس زد تری   فلش زدم اما گوشی زمانی اومد بالا تو محیط کامبینیشن اومد بالا.داستان چیه ؟ کجای کارم اشتباه بود ممنون میشم راهنمای کنید 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

درود یه سامسونگ j710gn اندروید شش frp روشن مشخصه اندروید j710gnxu1apda  رمز داشت میخوام بدون پاک شدن اطلاعات رمز بردارم فایل کامبینیشن U3 فایل های ،sboot،system.img , boot.img , recovery.img با باکس زد تری   فلش زدم اما گوشی زمانی اومد بالا تو محیط کامبینیشن اومد بالا.داستان چیه ؟ کجای کارم اشتباه بود ممنون میشم راهنمای کنید 

یعنی چیرتو محیط کامبینیشن اومد ؟ شفافسازی کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

منظورش اینه وقتی فایل های مورد نظر از کامبینیشن جدا کردم و روی گوشی رایت کردم محیط رابط کاربری به صورت محیط رابط کاربری فایل کامبینیشن ظاهر شد

بله درسته بایستی مانند محیط کامبینیشن گوشی بالا بیاد بعدش شما می توانید فایل های حافظه اصلی انتقال یا کپی بگیرید بعدش مخاطبین  و ...

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

منظورش اینه وقتی فایل های مورد نظر از کامبینیشن جدا کردم و روی گوشی رایت کردم محیط رابط کاربری به صورت محیط رابط کاربری فایل کامبینیشن ظاهر شد

بله درسته بایستی مانند محیط کامبینیشن گوشی بالا بیاد بعدش شما می توانید فایل های حافظه اصلی انتقال یا کپی بگیرید بعدش مخاطبین  و ...

درود دوست عزیز بله منظورم همین که شما میفرماید هست.گوشی رو  دادم رفت الان نیست دم دست که ببینم چجوری میشه کپی گرفت شما یه لطف کنید بفرماید چجوری کپی کنم  اطلاعات  رو از تو محیط کامبینیشن؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...