رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش تخصصی حل مشکل لوگو هواوی g610-u20 بصورت کامل تمامی روش ها

ارسال های توصیه شده

:xبا عرض سلام خدمت تمامی دوستان متوجه شدم که بعضی از دوستان بصورت مختصر به این موضوع اشاره کردن و چون این مشکل راه حل های مختلفی داره خواستم خدمتی کرده باشم و اموزش کامل رو برای این مدل بزارم چون این مشکل برای زیاد G610-U20پیش میاد بریم سراغ اموزش :اولی راه اینه که فایل SECBOOTرو به تنهای فلش کنید بعد فرمت کنید(با فلش تولز)بعد فلش کامل کنید(برای بیشترشون جواب میده و اما روش مهم و ساخته شده توسط بنده :(فقط در صورتی درست نمیشه که هارد گوشی سوخته باشه) شروع میکنیم: 1. فایل هایی زیر را دانلود کنید Download Recovery g610 u20 YAHOO; GSM MILAD rar ____وDownload YAHOO;GSM MILAD rar 2. اخرین ورژن با بالاترین بیلد نامبر را دانلود کنید:G610-U20 V100R001C00B125CUSTC433D002_Firmware_Iran_ Islamic Republic of_Channel-Others_Android 4.2.1_EMUI 1.6_05021GDF.zip

حالا:برای حل مشکل تاچ / تصویر/ هنگ روی لگو فقط کافی هست این کرنل اولی که دانلود کردین رو جایگزین فایل بوت کنید و گوشی را کامل فلش کنید

بعد فول وایپ فراموش نشه

5. اگه بوت پریده باشه و میزان جریان کشی فقط 4تا 6 صدم باشه باید کرنل بالا را با ریکاوری که قرار دادم رو با هم فقط فلش کنید

6-کلید بوت شدن گوشی کلید منفی هست باید بگیرید و به کابل وصل کنید و 4 بار پاور را تند تند بزنید تا وصل بشه

7. بعد از ترمیم بوت و ریکاوری میتونید حالا گوشی را به حالت اپدیت ببرید که در این حالت میتوانید ریکاوری روش رایت کنید تا اماده فلش بشه

8-برای رفتن به حالت اپدیت باید ولوم پایین + کلید پاور 5 ثانیه نگه دارید

9. بعد از رایت ریکاوری حالا میتوانید با اخرین ورژن به راحتی فلش کنید

10-چند نکته مهم :

گوشی زمانی تاچش از کار می افته یا سریال میپرونه که دانگرد شده باشه با اپدیت با اخرین بیلد نامبر همون سفارش قاره حل میشه

هنگ روی لگو و فلش نگرفتن میتونه از ای سی فلش هم باشه که با کمی گرم کردن برد میبینید به راحتی بالا میاد ارادتمند شما

لینک ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام و تشکر

لطفا فایلا رو توی آپلود بوی نزارین توی 15 روز دیلیت میشه

اگه میشه فایلا رو مجدد قرار بدین به شدت نیاز دارم

برای فلش گوشیای هواوی که نمیشه بیلدشونو فهمید چطوری باید فایل مناسبو انتخاب کنیم

ممنون میشم راهنمائی کنین

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
اره هست. فارسی هم داره

تو فسمت فایل فلش ها برو پیداش میکنی

اما در مورد تاچ مشکلتون با بیلد 126 حل نمیشه

صبر کنید الان دسترسی به pc. ندارم

ممنونم منتظر هستم ..دوستان هم لیبیل هم زیر باتری زده بود g610-u20 تو منو هم هواسم نشد زیاد دقت نکردم ولی بیلدش b119بود (اکثر این مدل هایی که برام میاد b115 هستند تعجب کردم)با فایل های g610-u00هم قبلا تست کردم هیچ کدوم فلش نمیشن بعد از مشکل تاچ هم این مورد رو زدم فلش نشد مثل قبلی ها اما تا حالا نداشتم این مورد رو .....

irgsm

لینک ارسال
ممنونم منتظر هستم ..دوستان هم لیبیل هم زیر باتری زده بود g610-u20 تو منو هم هواسم نشد زیاد دقت نکردم ولی بیلدش b119بود (اکثر این مدل هایی که برام میاد b115 هستند تعجب کردم)با فایل های g610-u00هم قبلا تست کردم هیچ کدوم فلش نمیشن بعد از مشکل تاچ هم این مورد رو زدم فلش نشد مثل قبلی ها اما تا حالا نداشتم این مورد رو .....

سلام کنار کانکتور باطری چند نقطه طلایی داری؟

اگه 3 تا باشه u00

اگه 2تا باشه u20

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...