رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست روش فارسی سازی دائمی honor CHM-U01

naser_k

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز من رام فارسی هواوی honor chm-u01 v100r001c636b070  از سایت گرفتم رو گوشی رایت کردم فارسی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید قبلا با مورلوکال زدم فارسی شده ولی مشتری میخواد روی گوشی رام فارسی داشته باشه

لینک ارسال
  • ILYA20 عنوان را به درخواست روش فارسی سازی دائمی honor CHM-U01 تغییر داد
  • مدیریت کل سایت
در 12 دقیقه قبل، naser_k گفته است :

سلام دوست عزیز من رام فارسی هواوی honor chm-u01 v100r001c636b070  از سایت گرفتم رو گوشی رایت کردم فارسی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید قبلا با مورلوکال زدم فارسی شده ولی مشتری میخواد روی گوشی رام فارسی داشته باشه

ایمیل مرکز دانلودتون رو بفرمایید

همینطور این مدل فارسی داره رامهای اما مخفی باید SHOW کنیدش که میتوانید گوشی رو روت کنید از باکس ها و نرم افزارهایی که فارسی دائمی میکنند استفاده کنید 

اما به لحاظ اینکه خرید کردید لطفا ایمیل مرکز دانلودتون رو قرار بدید 2 فایل دیگر در مرکز دانلود مرتبط با دستگاه شما هست هر کدام را ثبت کنیم تا تست کنید 

شما میتوانید مشخصه های C636B320 و V100R001C636B330 موجود در صفحه مرکز دانلود  را بر روی گوشی رایت کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 11 دقیقه قبل، naser_k گفته است :

از اینجا دانلود کنید (هدیه های من)

https://firmware.ir/dushboard/link_history_award/

فایل C636B320  برای شما ثبت شد.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام عزیز ممنون میشم نام کامل فایلی که دانلود کردی  رو بهم بگید تا ببینم ارور برای چی داد؟؟؟

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

یک بار فایل رو داخل خود حافظه گوشی کپی و با شارژ 50 درصد گوشی رو فلش کنید ببین ارور میده 

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...