رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

پریدن ویندوز 7

mahdiy

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام . مدتی بودکه با ویندوز 7 روی سیستمم نصب بود در یکی از درایور ها یکماه پیش ویندوز 10 نصب کردم تا اینکه چند روز پیش هنگام کپی کردن سیستم ریستارت شد فعلا فقط ویندوز 10 باز می شود ویندوز 7 غیر فعال شده چگونه قابل بازیابی است بدون اینکه اطلاعات داخل و نرم افزارها پاک بشه. باتشکر

لینک ارسال
در 42 دقیقه قبل، mahdiy گفته است :

با عرض سلام . مدتی بودکه با ویندوز 7 روی سیستمم نصب بود در یکی از درایور ها یکماه پیش ویندوز 10 نصب کردم تا اینکه چند روز پیش هنگام کپی کردن سیستم ریستارت شد فعلا فقط ویندوز 10 باز می شود ویندوز 7 غیر فعال شده چگونه قابل بازیابی است بدون اینکه اطلاعات داخل و نرم افزارها پاک بشه. باتشکر

من خودم هاردمو با این ریکاوری کردم 

لینک دانلود easeus

درضمن عزیز دل اگر سیستم رو آپدیت کردی روی ویندوز 7

راهی نداره برگردی ویندوز قدیمی

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال

دوست عزیز روی مای کامپیوتر کلیک راست و گزینه آخر properties رو انتخاب و سمت راست گزینه Advanced system seting رو انتخابsetings سوم تیک اول گزینهdTime to display list of options when needed رو بزن ok ;k ببند همه پنجره ها رو بعد ریستارت کن انشاالله که درست بشه

لینک ارسال
در 18 ساعت قبل، mahdiy گفته است :

اگر درایوی که 7 توش بوده اطلاعات دست نخورده و درایوری که الان 10 توشه یه درایور دیگست بوت پریده. اگر باهم تو ی درایون که کلا7 نیست و پاک شده.

برای برگردوندن 7 توی نت سرچ بکن، دیسک نجات، با اون برش گردون

یا باید با برنامه ای مثل EasyBoot براش بوت بسازی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...