رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل نصب نشدن رام بعد از رایت دامپ huawei 4c

savt57

ارسال های توصیه شده

در 4 دقیقه قبل، rahi_sr گفته است :

فایل دامپ که با رم زده نمیشه

نه فایل رو رو هارد زدم بعد نصب کردم وحالا باید فایل رام رو با رم روی گوشی نصب کنه  که نمیکنه تو حالت نصب نمیره 

لینک ارسال
  • ILYA20 عنوان را به مشکل نصب نشدن رام بعد از رایت دامپ huawei 4c تغییر داد
  • مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، savt57 گفته است :

نه فایل رو رو هارد زدم بعد نصب کردم وحالا باید فایل رام رو با رم روی گوشی نصب کنه  که نمیکنه تو حالت نصب نمیره 

درود

از عنوان مناسب برای مشکلتون استفاده کنید همینطور شما مشکلتون رو در بخش نوکیا مطرح کنید در حالی که باید در بخش هوآوی مطرح کنید.

موضوع ویرایش و منتقل شد./

و اما در خصوص مشکلتون 

وقتی میخواهید نصب کنید چه خطایی روبرو میشید اسکرین شات با جزئیات بیشتر قرار دهید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود

از عنوان مناسب برای مشکلتون استفاده کنید همینطور شما مشکلتون رو در بخش نوکیا مطرح کنید در حالی که باید در بخش هوآوی مطرح کنید.

موضوع ویرایش و منتقل شد./

و اما در خصوص مشکلتون 

وقتی میخواهید نصب کنید چه خطایی روبرو میشید اسکرین شات قرار با جزئیات بیشتر قرار دهید

من رام رو با ایزی رو هارد نصب رایت کردم بعد هارد رو نصب کردم برای ادامه باید رام رو روی رم ریخته و با خود گوشی  ائن رو رایت کنید حالا مشگل من من رم رو قرار میدم ولی توحالت نصب نمیره که رام رو کامل کنه نمیدون منظورم رو کامل رسوندم  گوشی روشن میشه ولی رو ارم میمونه 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 13 دقیقه قبل، savt57 گفته است :

من رام رو با ایزی رو هارد نصب رایت کردم بعد هارد رو نصب کردم برای ادامه باید رام رو روی رم ریخته و با خود گوشی  ائن رو رایت کنید حالا مشگل من من رم رو قرار میدم ولی توحالت نصب نمیره که رام رو کامل کنه نمیدون منظورم رو کامل رسوندم  گوشی روشن میشه ولی رو ارم میمونه 

خب این طبیعیه که بعد از رایت دامپ روی آرم بمونه نیاز هست که گوشی فلش بشه

آیا دستگاه وارد ریکاوری میشه ؟

وارد فست بوت چطور؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 18 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

خب این طبیعیه که بعد از رایت دامپ روی آرم بمونه نیاز هست که گوشی فلش بشه

آیا دستگاه وارد ریکاوری میشه ؟

وارد فست بوت چطور؟

فقط فست بوت   تو ریکاوری نمیره 

لینک ارسال

سلام گوشی رو ببر به فست بوت بعد با hde یه رید ایفو بزن ببین دامپی که خریدی دارای چه بیلد نامبر و کاستی هست 
بعد بر طبق اون فلش کن 

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...