رفتن به مطلب
apadana22

مشکل ارور unplug charger گوشی a720f

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان .  این مدل  موقع اتصال شارژر   ارور :   رطوبت تشخیص داده شد. شارژر را از برق بکشید و صبر کنید که هم شارژر و هم درگاه  usb  خشک شود    شارژر و کابل  دیگه ایی هم تست کردم باز هم همین ارور را میده  البته چندبار  ک در میارم  جا میزنم  شارژو قبول میکنه  شانسیه  . البته  در حالت خاموش مشکل نداره  قشنگ شارز میشه  و همون حالت روشن کنم ه شارژ میشه .  کانکتور شارز را هم از بیرون  سرویس کردم  ولی فرقی نکرد .

تقریبا  1 ماه پیش بود   این گوشی را به اندروید 8 ارتقا دادم   مشتری میگه  از اون وقت تا حالا اینجوری  شده  .    امکان داره نرم افزاری باشه یا رام مشکل داشته باشه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، apadana22 گفته است :

درود دوستان .  این مدل  موقع اتصال شارژر   ارور :   رطوبت تشخیص داده شد. شارژر را از برق بکشید و صبر کنید که هم شارژر و هم درگاه  usb  خشک شود    شارژر و کابل  دیگه ایی هم تست کردم باز هم همین ارور را میده  البته چندبار  ک در میارم  جا میزنم  شارژو قبول میکنه  شانسیه  . البته  در حالت خاموش مشکل نداره  قشنگ شارز میشه  و همون حالت روشن کنم ه شارژ میشه .  کانکتور شارز را هم از بیرون  سرویس کردم  ولی فرقی نکرد .

تقریبا  1 ماه پیش بود   این گوشی را به اندروید 8 ارتقا دادم   مشتری میگه  از اون وقت تا حالا اینجوری  شده  .    امکان داره نرم افزاری باشه یا رام مشکل داشته باشه؟؟

درود 

تو اینترنت سرچ کنید اگر مشکل با ارتقا به اندروید 8  پیش بیاد باید برای اکثریت این مشکل پیش بیاد 

از دانگرید استفاده کنید 

موفق باشید

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

تو اینترنت سرچ کنید اگر مشکل با ارتقا به اندروید 8  پیش بیاد باید برای اکثریت این مشکل پیش بیاد 

از دانگرید استفاده کنید 

موفق باشید

باتشکر .  سرچ کردم جواب خاصی پیدا نکردم .  دانگرید میکنم اگه جواب گرفتم اعلام میکنم

لینک به ارسال

معمولا تو این جور مشکلای شارژ که گوشی تو حالت خاموش راحت شارژ میشه ولی تو حالت روشن مشکل داره 4 پایه سوکت وصل نیست ولی خب این تجربه من بود تو این ضمینه
موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری