رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ارور unplug charger گوشی a720f

ارسال های توصیه شده

درود دوستان .  این مدل  موقع اتصال شارژر   ارور :   رطوبت تشخیص داده شد. شارژر را از برق بکشید و صبر کنید که هم شارژر و هم درگاه  usb  خشک شود    شارژر و کابل  دیگه ایی هم تست کردم باز هم همین ارور را میده  البته چندبار  ک در میارم  جا میزنم  شارژو قبول میکنه  شانسیه  . البته  در حالت خاموش مشکل نداره  قشنگ شارز میشه  و همون حالت روشن کنم ه شارژ میشه .  کانکتور شارز را هم از بیرون  سرویس کردم  ولی فرقی نکرد .

تقریبا  1 ماه پیش بود   این گوشی را به اندروید 8 ارتقا دادم   مشتری میگه  از اون وقت تا حالا اینجوری  شده  .    امکان داره نرم افزاری باشه یا رام مشکل داشته باشه؟؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 ساعت قبل، apadana22 گفته است :

درود دوستان .  این مدل  موقع اتصال شارژر   ارور :   رطوبت تشخیص داده شد. شارژر را از برق بکشید و صبر کنید که هم شارژر و هم درگاه  usb  خشک شود    شارژر و کابل  دیگه ایی هم تست کردم باز هم همین ارور را میده  البته چندبار  ک در میارم  جا میزنم  شارژو قبول میکنه  شانسیه  . البته  در حالت خاموش مشکل نداره  قشنگ شارز میشه  و همون حالت روشن کنم ه شارژ میشه .  کانکتور شارز را هم از بیرون  سرویس کردم  ولی فرقی نکرد .

تقریبا  1 ماه پیش بود   این گوشی را به اندروید 8 ارتقا دادم   مشتری میگه  از اون وقت تا حالا اینجوری  شده  .    امکان داره نرم افزاری باشه یا رام مشکل داشته باشه؟؟

درود 

تو اینترنت سرچ کنید اگر مشکل با ارتقا به اندروید 8  پیش بیاد باید برای اکثریت این مشکل پیش بیاد 

از دانگرید استفاده کنید 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 12 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

تو اینترنت سرچ کنید اگر مشکل با ارتقا به اندروید 8  پیش بیاد باید برای اکثریت این مشکل پیش بیاد 

از دانگرید استفاده کنید 

موفق باشید

باتشکر .  سرچ کردم جواب خاصی پیدا نکردم .  دانگرید میکنم اگه جواب گرفتم اعلام میکنم

لینک ارسال

معمولا تو این جور مشکلای شارژ که گوشی تو حالت خاموش راحت شارژ میشه ولی تو حالت روشن مشکل داره 4 پایه سوکت وصل نیست ولی خب این تجربه من بود تو این ضمینه
موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...