رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ترفندی کاربردی برای پل زدن از آداپتور ایزی جیتگ به آداپتور atf و برعکس

M.Abedi

ارسال های توصیه شده

سلام

در زمانی که شما هارد یک گوشی رو به آداپتور یکی از باکسها وصل کردید و دیدید که اینفو نداد و متصل نشد و یا هارد رو نشناخت، نیازی نیست که پین اوتها رو جدا کنید و به آداپتور دیگه وصل کنید.
تنها با پل زدن از آداپتور به آداپتور دیگه و استفاده از باکس دیگه هارد رو به سیستم وصل کنید و پروگرامش کنید

کافی هست که با شش رشته سیم پایه های مشترک آداپتور ها رو به هم وصل کنید و الباقی ماجرا

EasyJTAG To ATF.jpg

همچنین میتوانید این دوتا آداپتور رو به همیگه فیکس کنید و اتصالشون رو همیشگی کنید تا در هرزمان نیازی به اتصال مجدد نباشد!

یه ترفند توپ دیگه هم  هست که زمانبر هست ولی اگه اکی بشه یه تحولی تو مقوله هارد گوشی انجام میشه...

لینک ارسال
در 52 دقیقه قبل، M@HDi گفته است :

خب چه کاریه نهایتا آدابتوری که وصل نمیشه باید جدا شه و واسه آدابتور جدیدم لحیم کاری لازمه فکر نمیکنم اتصال چند تا پینوت بیشتر از پنج دقیقه وقت گیر باشه

تصویر گویای همه چیز هست!

حرفه ای ها ارزش این ترفند رو میدونند!

با اینکار اگه شما آداپتور رو فیکس کنید که نیازی به اتصال شش رشته نباشه همون 5 دقیقه شما، که من تو 1 دقیقه سیمکشی میکنم رو میشه به 10 ثانیه کاهش داد و تو وقت صرفه جویی بشه

با این ترفند ریسک کنده شدن پایه های رو برد مخصوصا مقاوت CMD برای مبتدی ها و تازه کارها کاهش پیدا میکنه

اگر آداپتور رو فیکس هم نکنید تو یک دقیقه میشه پل زد.

لینک ارسال
در در 27 اردیبهشت 1397 در 14:09، M.Abedi گفته است :

تصویر گویای همه چیز هست!

حرفه ای ها ارزش این ترفند رو میدونند!

با اینکار اگه شما آداپتور رو فیکس کنید که نیازی به اتصال شش رشته نباشه همون 5 دقیقه شما، که من تو 1 دقیقه سیمکشی میکنم رو میشه به 10 ثانیه کاهش داد و تو وقت صرفه جویی بشه

با این ترفند ریسک کنده شدن پایه های رو برد مخصوصا مقاوت CMD برای مبتدی ها و تازه کارها کاهش پیدا میکنه

اگر آداپتور رو فیکس هم نکنید تو یک دقیقه میشه پل زد.

شاید ما حرفه ای نباشیم اما در حد شما هستیم

این یه نکته ی سادس اسم ترفند واسش یکم زیادیه

(( یه ترفند توپ دیگه هم  هست که زمانبر هست ولی اگه اکی بشه یه تحولی تو مقوله هارد گوشی انجام میشه... ))

در رابطه با ترفند توپتونم باید بگم تو پارس از این وعده ها زیاد میدادین نمونش وعده ی فعال کردن دیباگ گوشیا بود زمانی که اولین بار bst رو سری مدیاتک عملی کرده بود که خبری نشد

به این پستم کاری ندارم هرکسی در حد توانش عمل میکنه فقط میخوام بچه های سایت بدونن اگه کسی یه همچین پستی تو پارس میزد زمانی که شما مدیر بودی میومدی زیر پستش بهش حمله میکردی که کپیه یا قدیمیه جوری که انگار طرف میخواد بیاد تو مدیریت سایت جای شما رو تنگ کنه باید عرض کنم اطلاعات خود شما %90 کپی پیسه عرض دیگه ای ندارم وسلام

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، M@HDi گفته است :

شاید ما حرفه ای نباشیم اما در حد شما هستیم

این یه نکته ی سادس اسم ترفند واسش یکم زیادیه

(( یه ترفند توپ دیگه هم  هست که زمانبر هست ولی اگه اکی بشه یه تحولی تو مقوله هارد گوشی انجام میشه... ))

در رابطه با ترفند توپتونم باید بگم تو پارس از این وعده ها زیاد میدادین نمونش وعده ی فعال کردن دیباگ گوشیا بود زمانی که اولین بار bst رو سری مدیاتک عملی کرده بود که خبری نشد

به این پستم کاری ندارم هرکسی در حد توانش عمل میکنه فقط میخوام بچه های سایت بدونن اگه کسی یه همچین پستی تو پارس میزد زمانی که شما مدیر بودی میومدی زیر پستش بهش حمله میکردی که کپیه یا قدیمیه جوری که انگار طرف میخواد بیاد تو مدیریت سایت جای شما رو تنگ کنه باید عرض کنم اطلاعات خود شما %90 کپی پیسه عرض دیگه ای ندارم وسلام

شما تاج سر مایید:Blow_Kiss_Emoji_42x42:

من حرفی نمیزنم!:Face_With_Rolling_Eyes_Emoji_42x42:

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، M.Abedi گفته است :

شما تاج سر مایید:Blow_Kiss_Emoji_42x42:

من حرفی نمیزنم!:Face_With_Rolling_Eyes_Emoji_42x42:

یادم رفت بگم:

بهتره کاربرها فعالت های اشخاص رو زیر نظر بگیرن و تعداد پستهایی  که به قول شما کپی پیست(در اصل بعضی از همون پستهایی که وقت گذاشته میشه و ترجمه میشه و ...) هست رو بررسی کنن تا دچار شبهه نشوند!

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...