رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

frp هواویpro y6 (حل شد)

ارسال های توصیه شده

سلام یه هواوی y6 pro دارم روی حالت frp lock هست این گوشی با برد رف هست tit_al00 هست خواستم بدونم هواوی های برد رف رو میشه با باکس hcu بردارم یا ن ؟و اگر بخوام دستی این کارو بکنم چه باگ هایی وجود داره  یکی شماره ی 122 هست ک میتونم تو مخاطبین برم ولی بعد اون گزینه ی توی یوتیوب هست پیدا نمیکنم یکی هم اسکرین شاته ک اشتراک داره ولی اینترنتو پیدا نمیکنم 

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، navidamini گفته است :

سلام یه هواوی y6 pro دارم روی حالت frp lock هست این گوشی با برد رف هست tit_al00 هست خواستم بدونم هواوی های برد رف رو میشه با باکس hcu بردارم یا ن ؟و اگر بخوام دستی این کارو بکنم چه باگ هایی وجود داره  یکی شماره ی 122 هست ک میتونم تو مخاطبین برم ولی بعد اون گزینه ی توی یوتیوب هست پیدا نمیکنم یکی هم اسکرین شاته ک اشتراک داره ولی اینترنتو پیدا نمیکنم 

قابلیت talk back برات فعال میشه؟

لینک ارسال

اسکزین شات و بعد دکمه اشتراک گذاری بعد پیام رسان بعد درون متن پیام سایت google.com

یا youtube .com

بنویس بعد به یک شماره دلخواه ارسال کن بعد روی سایت دلخواه ارسال شده کلیک کن

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

اسکزین شات و بعد دکمه اشتراک گذاری بعد پیام رسان بعد درون متن پیام سایت google.com

یا youtube .com

بنویس بعد به یک شماره دلخواه ارسال کن بعد روی سایت دلخواه ارسال شده کلیک کن

مجبور شدم با باکس بزنم دیگه هیچ کدوم برام فعال نبود توی مخاطبین و پیام ها هم رفتم 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 10 ساعت قبل، navidamini گفته است :

مجبور شدم با باکس بزنم دیگه هیچ کدوم برام فعال نبود توی مخاطبین و پیام ها هم رفتم 

میتونستی گوشی را انلاک بوتلودر کرده و در حالت فست بوت توسط نرم افزار gsd انلاک کنی 

به هر حال بابت اعلام نتیجه ممنون

موضوع بسته شد.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • ILYA20 عنوان را به frp هواویpro y6 (حل شد) تغییر داد
  • ILYA20 موضوع را قفل کرد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...