رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با frp g600fy

ارسال های توصیه شده

سلام

یه G600FYAدارم که قفل frp داره.کامبینیشن زدم روش تو حالت adb هم  با gsd هم با z3x هم با اختاپوس  آنلاک کردم اما متاسفانه همچنان frp روشنه.خواهشا راهنماییم کنید.

لینک ارسال
در 19 دقیقه قبل، alireza.kazempour گفته است :

سلام

یه G600FYAدارم که قفل frp داره.کامبینیشن زدم روش تو حالت adb هم  با gsd هم با z3x هم با اختاپوس  آنلاک کردم اما متاسفانه همچنان frp روشنه.خواهشا راهنماییم کنید.

بعد ریست فلش میکنی گوشی رو ؟

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، alireza.kazempour گفته است :

سلام

احتممال میدم وقتی گوشی رو کامبینیشن میزنی یادت میره به قسمت حساب های گوگل سر بزنی و بعد از اون گوشی رو ریست کنی 

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، alireza.kazempour گفته است :

نه فلش نمیکنم فقط میرم تو دانلودبنگ میبینم frp هنوز on هستش

خب شما بعد از اینکه کامبینیشن رایت کردید داخل خود گوشی در حالت کامبینیشن یه reset factory بزنید جوابو به ما هم بدید

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، navidamini گفته است :

خب شما بعد از اینکه کامبینیشن رایت کردید داخل خود گوشی در حالت کامبینیشن یه reset factory بزنید جوابو به ما هم بدید

ریست فکتوری میزنم اما برداشته نمیشه

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، alireza.kazempour گفته است :

ریست فکتوری میزنم اما برداشته نمیشه

توی حالت کامبینیشن برید داخل حساب های گوگل اونجا ببینم میشه حدف کرد یا ن ؟اگه شد حدف کنید اگه نه ک میتونید یه حساب جدید اضافه کنی قبلی رو پاک کنی 

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، alireza.kazempour گفته است :

سلام

سلام بعد از زدن فایل کامبین فایل فلش اصلی رو بچینید و فقط فایل های system boot recovery رو از داخلش روی گوشی رایت کنید

گوشی مرحله جیمیل رو رد میکنه بیاریدش بالا تیک oem رو بزنید و یکبار فول فلشش کنید

موفق باشید

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، saeiduniquej گفته است :

سلام بعد از زدن فایل کامبین فایل فلش اصلی رو بچینید و فقط فایل های system boot recovery رو از داخلش روی گوشی رایت کنید

گوشی مرحله جیمیل رو رد میکنه بیاریدش بالا تیک oem رو بزنید و یکبار فول فلشش کنید

موفق باشید

تیک oem رو ک میت.نه داخل محیط کامب بزنه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...