رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کانکت نشدن y511-u30

ارسال های توصیه شده

سلام رفقا.

گوشی y511 روی آرم هاوی گیر میکنه و بعد از حدود یه دقیقه یا کمتر مجدد ریست میشه و باز روی ارم هاوی میاد و این چرخه هی تکرار میشه. متاسفانه به سیسیتم هم کانکت نمیشه. نا اینکه مشکل درایور داشته باشه. اصلا وقتی به پورت یو اسبی وصل میکنم اون صدایی  که موقع نصب گوشی میاد خبری نیست. کابل و سیستم تست شده و  با گوشیهای دیگر مشکلی نیست. گوشی وارد قسمت ریکاوری میشه و  وایپ دیتا هم کردم تاثییری نداشته. جا زدن باطری بعد از اتصال به سیستم رو هم تست کردم جواب نداد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

تشکر فراروا ن از همه دوستان

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، mohsen1001 گفته است :

سلام رفقا.

گوشی y511 روی آرم هاوی گیر میکنه و بعد از حدود یه دقیقه یا کمتر مجدد ریست میشه و باز روی ارم هاوی میاد و این چرخه هی تکرار میشه. متاسفانه به سیسیتم هم کانکت نمیشه. نا اینکه مشکل درایور داشته باشه. اصلا وقتی به پورت یو اسبی وصل میکنم اون صدایی  که موقع نصب گوشی میاد خبری نیست. کابل و سیستم تست شده و  با گوشیهای دیگر مشکلی نیست. گوشی وارد قسمت ریکاوری میشه و  وایپ دیتا هم کردم تاثییری نداشته. جا زدن باطری بعد از اتصال به سیستم رو هم تست کردم جواب نداد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

توی device manager نگاه کن ببین اصن چیزی میاره یا نه

سوکت گوشی رو هم چک کن، شاید سوکت مشکل داره

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، mohsen1001 گفته است :

سلام رفقا.

درود به احتمال زیاد هارد هست..

راحترین راه اینه به منبع تغذیه وصل کن امپر کشی کن..

مشخص میشه هارد هست یا مشکل نرم افراری

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

عدد امپر چند نشان دهنده مشکل سخت افزار هٍارد یا نرم افزار

سوال خوبی پرسیدین دوستان اگر در این مورد هم راهنمایی کنند ممنون میشم

لینک ارسال

بعد از پاور روی ارم هواوی که میره 21   هست. بعدش گوشی ربوت میشه میاد رو هفت  و بعد مجدد میاد روی ارم همون 21

فکر نمیکنم مدار دیتا مشکلی داشته باشه چون کابل رو که وصل میکنم گوشی روشن میشه خود به خود ومیره رو ارم هواوی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...