رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایروال اندرویدبدون روت کردن گوشی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

آیاکسی نرم افزاری جهت جلوگیری ازدسترسی برنامه هابه اینترنت سراغ داره.برای اندروی6وبالاتر

چندتانرم افزارپیداکردم که اینهاهمشون درواقع وی پی ان هستن وهنگام استفاده ازوی پی ان هایی مانندسایفون ازکارمی افتند

بقیه شون هم نیازبه روت دارن آیاکسی فایروال واقعی که وی پی ان نباشه وهمچنین نیازبه روت گوشی نداشته باشه سراغ داره؟

باسپاس ازهمگی

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، farhadsoftware گفته است :

دقت نکردین چی گفتم.گفتم که وی پی ان نباشه.این برنامه شمایه وی پی ان حساب میشه.اگه الان شماسایفون روروی گوشیتون فعال کنیداین برنامهnetguardازکارمیفته

لینک ارسال

ببینیدتاجای که من تحقیق کردم توبرنامه هایی که فایروال واقعی هستن متاسفانه همشون نیازبه روت بودن گوشی دارن مثل برنامه معروف AFWALL+ولی برنامه هایی مثلnetguardکه نیازی به روت ندارن مشکل همشون اینه که اصلافایروال نیستن ودرواقع یه vpnمجازی هستن مانندvpnهایی که واسه **** استفاده میکنیم مثل سایفون وهات اسپات شیدوتنهافرقشون باvpnهای ذکرشده اینه که مثلابرنامه نت گاردیه vpnمجازی درست میکنه که باعث میشه برنامه های گوشی شمانتونن به اینترنت وصل بشن.مشکل زمانی بوجودمیادکه شمابخوایین ازفیلترشکن هایی مانندسایفون وهات اسپات وغیره جهت دورزدن فیلتراستفاده کنید.اون موقع بطوراتوماتیک برنامه سایفون میادوجای نت گاردرومیگیره وعملافایروالی که شمادرست کرده بودین ازبین میره وهمه ی برنامه به اینترنت دسترسی پیدامیکنن

لینک ارسال

دوست عزیز هر برنامه ای که نیاز به رصد شبکه داشته در اندروید به صورت vpn اتصال پیدا میکنه

در هر صورت من 

NoRoot Data Firewall رو

پیشنهاد میدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...