رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست برداشتن رمز هوآوی y300-0100

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق مشتری آورده رمز روشه اگه کسی روشی بلده ممنون راهنمایی کنه درضمن فایلش dload هست دیگه نمیشه با gsd بوت واسش بسازی یواس بی دیباگشم فعال نیس خیلی ضروریه ممنون

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق مشتری آورده رمز روشه اگه کسی روشی بلده ممنون راهنمایی کنه درضمن فایلش dload هست دیگه نمیشه با gsd بوت واسش بسازی یواس بی دیباگشم فعال نیس خیلی ضروریه ممنون

سلام با نرم افزار huawei update extractor فایل update.app رو باز کن و فایل boot.img رو بکش بیرون

لینک ارسال
در 7 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

در ۱ ساعت قبل، saeiduniquej گفته است :

سلام با نرم افزار huawei update extractor فایل update.app رو باز کن و فایل boot.img رو بکش بیرون

در تکمیل حرف شما اینم اضافه کنم که

بعضی سیستم ها این نرم افزار رو ساپورت نمیکنن

در کنار اون میشه از نرم افزار Huawei Hacker Toolkit هم استفاده کرد

لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

دردود..

گفته های شما هیچ کمکی به دوستمون نمیکنه...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
در 22 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

دوست عزیز با  میرلکل یا باکس ولکانو..مراپی و . . . میتونی به راحتی حذفش کنی.. اموزشش هست...

اگه خواستین توضیح میدم..

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

procedure for remove lock.
1.first press vol up + power button with in 10 sec.
2.now show in phone screen "Fastboot recovery"
3.now open miracle exe.
4.go to android tab>Fastboot mode>wipe userdata and trick USBCable mode.
5.wipe userdata after check your mobile.

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f715/first-world-easily-walton-primo-qualcomm-cpu-pattern-lock-remove-miracle-1915761/

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

باتشکر ازهمه همکاران گرامی با این برنامه ایی که گفتید فایل بوت رو بیرون کشیدم وبا gsd بوت رو درست کردم ولی بازم فرمتش boot.img هستش باید با این برنامه  Huawei Hacker Toolkitرایتش کرد  یا با gsd رایت میشه؟

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran72m گفته است :

باتشکر ازهمه همکاران گرامی با این برنامه ایی که گفتید فایل بوت رو بیرون کشیدم وبا gsd بوت رو درست کردم ولی بازم فرمتش boot.img هستش باید با این برنامه  Huawei Hacker Toolkitرایتش کرد  یا با gsd رایت میشه؟

توی Huawei Hacker Toolkit به تب tools برو یه گزینه هست به اسم flash از اونجا گزینه ی بوت رو انتخاب کن 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...