رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

سلام

خوشحالم بار دیگه این توانایی رو دارم تا اطلاعاتم رو در اختیارتون قرار بدم .امیدوارم این آموزش به درد دوستان بخوره

در این آموزش ویدیویی نحوه ی ساخت فایل کرنر توسط GSD  و آموزش OFF  کردن FRP  رو در گوشی های سامسونگ سری هایی که UFS  هستند رو از طریق باکس و کابل UART  آموزش میدم.

همچنین در این آموزش توضیحات کاملی درباره این مدل ها قرار گرفته شده

https://www.aparat.com/v/Udtfa

جا داره باز هم در این پست از ایلیا جان بابت نرم افزار GSD  تشکر کنم :Blow_Kiss_Emoji_42x42:

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

زمانی که frp روشن باشه، اجازه رایت فایل بوت رو نمیده؟ منظورم فایل بوتی هست که توسط gsd برای عملیات های مختلف ویرایش شده

زمانی که روشن باشه فایل که رایت میشه ارور FRP BLOCKED  رو میده پس اول باید FRP  رو خاموش کرد بعدش رمز رو برداشت نه در سری های UFS  بلکه همه ی مدل ها باید اول FRP  بردارید

لینک ارسال
در 20 ساعت قبل، mahdi2050 گفته است :

ممنون . خیلی جالب بود.

فقط ای کاش تو آپارات آپلود نمیکردی. یوزر راحت دسترسی پیدا میکنه

سلام و مچکر مهدی جان

متاسفانه من مشکلات همواره زیاد دارم توی یوتیوب هم گذاشته شده ولی خوب فیلتر شکن میخواد همه نمیتونن.این پست رو هم چندین جا گداشتم و اگر بخوام هربار یجا آپلود کنم باید بابت هر فیلم حجم بالایی رو بدم.

من به دنبال راه چاره هستم . امیدوارم این آموزش ها به دردتون بخوره و حمایت کنید تا آموزش های بعدی رو هم بتونم بسازم...فعلا که دست تنهام و پشتیبانی ای نمیشم

لینک ارسال

دوستان عزیز لطف کنید هرکس این روش رو روی هر مدل گوشی با هر نسخه اندرویدی انجام داد زیر این پست بنویسه تا بقیه هم بتونن انجام بدن

من شخصا بیش از ده مدل g930f   و   g935f رو زدم و این رو مطمن باشید که به صورت کامل تا اندروید 6 ساپورت میکنه

لطف کنید باز هم هر نسخه ای تست شد و باز کردید به همراه عکس و بیلد نامبر بزارید زیر این پست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...