رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش انلاک سامسونگ مدل SAMSUNG SCV33 Galax S7 Edge بدون باکس،بدون msl cod مختص عزیزی ک گفت کسی ک باکس نداره تعمیرکار نیس

ارسال های توصیه شده

امروزه باکسهای تعمیراتی خیلی از کارهای مارو برای انجام کارهای نرم افزاری راحت کرده اما گاهی میشه تمام این کارهارو بدون باکس انجام داد

این اموزش مختص اون همکاری میذارم ک بهم گفت کسی ک باکس نداره تعمیر کار نیس

دوست عزیز تعمیرکار بودن ب اینه ک حتی بدون باکس هم کار کنی

برای انلاک این مدل حتی با باکس نیاز ب msl cod دارید

فایل شماره یک

فایل شماره 2

فایل شماره 3

ابتدا فایلها رو بترتیب دانلود کنید

گوشی رو ب دانلود مود ببرید و فایل اول رو در قسمت ap نرم افزار odin قرار بدید و فلشش کنید

بعد از بالا اومدن گوشی سیمکارت رو جا بذارید و اگر کد انلاک از شما خواست عدد 00000000 رو وارد کنید خواهید دید براحتی انلاک خواهد شد

بعد فایل دوم یا همون فایل فلش دومی رو روی گوشی رایت کنید

اگر دچار مشکلاتی از قبیل ارور DRK روی لوگو ماندن یا ارورهای دیگه شدید کافیه فایل شماره سه رو روی گوشی رایت کنید

دوست عزیزی ک گفتی تعمیر کاری ک باکس نداره تعمیر کار نیس اینم جواب  همون حرفت

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

من نگفتم این اموزش منه من این اموزش رو گذاشتم تا فقط ب اون همکاری ک منو از گروهش حذف میکنه فقط بخاطر اینکه من گفتم بدون باکس هم فلان مشکل راه حل داره و در جواب میگه کسی ک باکس نداره تعمیرکار نیس و منو از گروهش حذف میکنه نشون بدم تعمیر کار بودن ب باکس و لوازم نیس

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 19 ساعت قبل، siavash sadr گفته است :

من نگفتم این اموزش منه من این اموزش رو گذاشتم تا فقط ب اون همکاری ک منو از گروهش حذف میکنه فقط بخاطر اینکه من گفتم بدون باکس هم فلان مشکل راه حل داره و در جواب میگه کسی ک باکس نداره تعمیرکار نیس و منو از گروهش حذف میکنه نشون بدم تعمیر کار بودن ب باکس و لوازم نیس

همیشه کسانی که باکس و دانگل انبوهی دارند تعمیرکار خوبی نیستند 

تعمیر گوشی های موبایل با ابتکار و اطلاعات به راحتی امکانپذیر است و تهیه کنندگان باکس و دانگل انبوه معمولا تنبل به بار میان و پیشرفتی در اطلاعاتشون حاصل نمیشود

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در در 20 فروردین 1397 در 15:21، siavash sadr گفته است :

استاد سیاوش اموزش های شما خیلی خوبه و مفید..

بدون باکس که اموزش میزارید یعنی کارتون خیلی درسته..

دوستی که اقا سیاوش رو از گروهش حذف کرده خیلی براتون متاسفام..چون اقا سیاوش استاد هست..

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...