رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل صفحه سیاهی هنگام فعال کردن adb و کار با gsd tool

dalash

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من موقعی که میخوام با ابزار gsd tool  پسورد سامسونگ a310f  را در حالت frp on  بردارم هنگام فعال نمودن adb  در گوشی تصویر سیاه میشه و با این برنامه  آنلاک ok  میده اما  گوشی بالا نمیاد و تصویر کاملا سیاهه که به اصطلاح رفته adb mode  موقعی که میخوام از این حالت در بیارم بوت اصلی گوشی را رایت میکنم که این بار بالا میاد اما باز هم پسورد داره در حالی که تو ابزار gsd  عملیات با موفقیت انجام شده  بود میشه راهنمایی کنید سپاس

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 12 دقیقه قبل، dalash گفته است :

سلام دوستان من موقعی که میخوام با ابزار gsd tool  پسورد سامسونگ a310f  را در حالت frp on  بردارم هنگام فعال نمودن adb  در گوشی تصویر سیاه میشه و با این برنامه  آنلاک ok  میده اما  گوشی بالا نمیاد و تصویر کاملا سیاهه که به اصطلاح رفته adb mode  موقعی که میخوام از این حالت در بیارم بوت اصلی گوشی را رایت میکنم که این بار بالا میاد اما باز هم پسورد داره در حالی که تو ابزار gsd  عملیات با موفقیت انجام شده  بود میشه راهنمایی کنید سپاس

درود 

به چه روشی adb فعال میکنید ؟

مدل گوشی و باینری گوشی رو بفرمایید 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 56 دقیقه قبل، dalash گفته است :

از فایل کامبینیشن  boot و  sboot  رایت میکنم سامسونگ  a310fxxu3qh1

اینکار اشتباه هستش عزیز دل درسته adb فعال میشه اما دسترسی روت نمیده انلاک در حالت frp=on فقط با eng-root امکانپذیر هست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

اینکار اشتباه هستش عزیز دل درسته adb فعال میشه اما دسترسی روت نمیده انلاک در حالت frp=on فقط با eng-root امکانپذیر هست

موفق باشید

با تشکر از شما استاد ایلیای عزیز

برای این کار چه باید کرد؟

الان منم یه J700h دارم و میخوام قفلشو باز کنم چیکار باید کنم؟

j700h u3

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...