رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بالابردن امنیت در گوشی روت شده

ارسال های توصیه شده

سلام وقتتون بخیر ، من به روی نوت5 ام twrp زدم ، و الان اگه گوشیم دست کسی بیفته راحت میتونه با یه otg اطلاعاتمو کپی بکنه ، راهی هست که متد امنیت رو برد بالا؟

روی twrp میشه رمز گذاشت؟

و یا کلا تو اودین شناسایی نشه گوشی؟

آیا نیازی هست قید رام کاستومم رو بزنم و برگردم به رام رسمی؟ 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 41 دقیقه قبل، sepahna گفته است :

سلام وقتتون بخیر ، من به روی نوت5 ام twrp زدم ، و الان اگه گوشیم دست کسی بیفته راحت میتونه با یه otg اطلاعاتمو کپی بکنه ، راهی هست که متد امنیت رو برد بالا؟

روی twrp میشه رمز گذاشت؟

و یا کلا تو اودین شناسایی نشه گوشی؟

آیا نیازی هست قید رام کاستومم رو بزنم و برگردم به رام رسمی؟ 

سلام و وقت بخیر

دوست گرامی امنیت گوشی های سامسونگ در s7 به پایین یعنی کشک فقط میتونید یک کار بکنید 

بوتلودر گوشی رو ببندید(دانلودمد رو لاک کنید) آموزشش مفصل وقت کنم آموزشش رو میسازم تا وقتی این دانلودمد بسته نشه امنیت گوشی های سامسونگ هیچی نیست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 15 دقیقه قبل، sepahna گفته است :

پس بی زحمت این آموزش مهم رو قرار بدید. چون این روزا کمی درگیر همین مسایل امنیت گوشیم هستم.

ببینید این روزها بفکر و دنبال سفر هستم و فکر نکنم بتونم به این آموزش برسم اما اگر وقت شد اینکارو میکنم

اما اگر دنبال امنیت دیتا هستید گوشی که در دست دارید در هیچ شرایطی چه روت چه بدون روت امن نیست 

شما میفرمایید پسورد بذارید روی twrp اره میشه اینکارو کرد اما با نصب twrp دوباره روز و روزی از نو 

اطلاعات شما رو میتونن بسیار راحت تر از اونکه فکر میکنید بردارن 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 20 دقیقه قبل، sepahna گفته است :

باس چیکار کنم تا مجدد نتونن twrp رو نصب کنن؟

در ساده ترین حالت آموزش زیر را مطالعه کنید 

https://ge0n0sis.github.io/posts/2016/05/how-to-lock-the-samsung-download-mode-using-an-undocumented-feature-of-aboot/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...