رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فارسی سازی بدون روت

ارسال های توصیه شده

در 52 دقیقه قبل، Shahrokhi_GSD گفته است :

دوست عزیز برای استفاده از دستور install شما باید اپ مشابه برای این مدل که دارای استرینگ فارسی باشه رو داشته باشید 

در ضمن استفاده از install کاربردی نداره چون نیاز به جایگزینی و تعیین دسترسی هست و باید روت باشه گوشی (چون مثلا secsetting رو نمیشه با دستور instal روی گوشی دوباره نصب کرد)

حالا یا شما نمیدونید که چی میخاید یا ما بد متوجه میشیم 

موفق باشید

شما بد متوجه میشین

چون همینایی که دارین میگن رو دقت کنین من خودم توضیح دادم و صفر تا صد کوک رو بلد شدم به لطف خدا

شما فقط لطف کنین اون فایل APK رو گذاشتم بگین چیه حله

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

در جایی که موضوع رو ارسال میکنید دقت کنید عزیز جای این تاپیک در سوالات و مشکلات هست نه در برنامه نویسی

در خصوص سوالتون اونطور که میتوجه شدم شما میفرمایید ابزارها فارسی میکنن اما نرم افزار رو تبدیل به اپلیکیشن دیگری میکنن و روی گوشی نصب میکنن تا فارسی بشه و اون اپی که داخل سیستم گوشی هست نیست 

میشه اینطوری گفت امضا و نسخه نرم افزار رو تغییر میدهند تا به هنگام نصب نرم افزار سیستم گوشی شناسایی نکنه که قبلا وجود داره به همین خاطر با نصب عادی نصب بشن .. یا شایدم با الگوریتم دیگه نرم افزار رو با همون مشخصه نصب میکنن (به عنوان مثال فقط نسخه نرم افزار رو تغییر میدهند تا روی دیوایس نصب بشه اینطوری دیوایس فکر میکنه که آپدیت نرم افزار هست)

البته بنده تو کارش نرفتم اما این فقط حدس بود و تست نکردم 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 4 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

در جایی که موضوع رو ارسال میکنید دقت کنید عزیز جای این تاپیک در سوالات و مشکلات هست نه در برنامه نویسی

در خصوص سوالتون اونطور که میتوجه شدم شما میفرمایید ابزارها فارسی میکنن اما نرم افزار رو تبدیل به اپلیکیشن دیگری میکنن و روی گوشی نصب میکنن تا فارسی بشه و اون اپی که داخل سیستم گوشی هست نیست 

میشه اینطوری گفت امضا و نسخه نرم افزار رو تغییر میدهند تا به هنگام نصب نرم افزار سیستم گوشی شناسایی نکنه که قبلا وجود داره به همین خاطر با نصب عادی نصب بشن .. یا شایدم با الگوریتم دیگه نرم افزار رو با همون مشخصه نصب میکنن (به عنوان مثال فقط نسخه نرم افزار رو تغییر میدهند تا روی دیوایس نصب بشه اینطوری دیوایس فکر میکنه که آپدیت نرم افزار هست)

موفق باشید

نمونه این app مثلا

چیه این

6.apk

لینک ارسال
در در 13 اسفند 1396 در 09:41، ILYA20 گفته است :

موفق باشید

ایلیا جان ممنون میشم فایل رو ببینین و راهنمایی کنین

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در در 13 اسفند 1396 در 14:01، ahmadnamdari گفته است :

نمونه این app مثلا

چیه این

6.apk

این نرم افزار هست فقط حاوی استرینگ های ترانسلیت شده

فکر کنم نرم افزار نوشتند که نرم افزاری رو ترجمه میکنه مثلا این برای تنظیمات هست فکر کنم ... اما این هیچ امضایی نداره فکر نکنم توسط اندروید استودیو نوشته بشه ...

فقط مانیفست و استرینگ ها هستند با نام هلب تچ ...  وقت کنم حتما بیشتر روی این موارد کار میکنم

سپاسگذارم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

این نرم افزار هست فقط حاوی استرینگ های ترانسلیت شده

فکر کنم نرم افزار نوشتند که نرم افزاری رو ترجمه میکنه مثلا این برای تنظیمات هست فکر کنم ... اما این هیچ امضایی نداره فکر نکنم توسط اندروید استودیو نوشته بشه ...

فقط مانیفست و استرینگ ها هستند با نام هلب تچ ...  وقت کنم حتما بیشتر روی این موارد کار میکنم

سپاسگذارم

ممنون میشم کار کنین و اطلاع بدین تا بدونم چطور باید درست کنیم ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...