رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

آموزش نصب Xposed framework بر روی Samsung galaxy A300h (غیر رسمی)

هشدار:سلام، لطفا قبل از نصب فریمورک بر روی دستگاه اندرویدی خود با دقت تمام موارد را مطالعه بفرمایید و از عواقب احتمالی آن که باعث آسیب رساندن به دستگاه شما میشود جلوگیری کنید و من هیچ مسولیتی در قبال اسیب رسیدن به دستگاه شما را ندارم.

پیام توسعه دهنده رام و انجمن XDA
گارانتی دستگاه شما با این کار از بین می رود.
من در قبال هر گونه خرابی گوشی شما از قبیل بریک شدن (آجر شدن) سوختن SD CARD و جنگ های هسته ای-گرمایی یا اخراج شدن شما از محل کارتان به خاطر کار نکردن Alarm گوشی هیچ مسئولیتی ندارم.لطفا اگر در مورد ویژگی های این مود یا رام نگرانی دارید و اطلاعی از عواقب این کار ندارید کمی در این باره تحقیق کنید .قبل از فلش کردن این مود یا رام این خود شما هستید که انتخاب می کنید این مود یا رام را نصب کنید و اگر شما به خاطر داغان شدن گوشی تان به دست خودتان انگشت اتهام را به سمت من بگیرید من به شما میخندم !

پیش نیاز

از نصب بر روی رام اصلی دستگاه خودداری کنید.

فقط رام های deodex'ed  پشتیبانی میشود.(برای اطلاع بیشتر میتوانید در انجمن xda آموزش آن را فرا بگیرید)

این آموزش فقط برای دستگاه samsung galaxy a3 تست شده و از صحت عملکرد بر روی سایر دستگاه تستی انجام نشده.

روت بودن گوشی.

نصب کاستوم ریکاوری(مانند TWRP).

اندروید نسخه 5.0.1

پردازشگر ARM: ARMv7 or armeabi

آموزش نصب فریمورک Xposed

1.ابتدا برنامه XposedInstaller  را دانلود و نصب نمایید.

2.فایل مخصوص و تست شده برای galaxy a3 را دانلود و در کارت حافظه قرار دهید.( xposed-v75-sdk21-arm-arter97-exynos_requestConcurrentGC.zip )

دقت کنید فقط این فایل برای فلش انتخاب نمایید.

3. .به حالت ریکاوری مود بروید و فایل دانلود شده در مرحله 2 را فلش بزنید در اینجا ما با ریکاوری TWRP این قسمت را توضیح میدهیم ولی شما با کاستوم ریکاوری دیگر نیز اینکار را میتوانید انجام دهید.

Twrp1-1.jpg

4.حال روی گزینه install بزنید و فایل دانلود شده در مرحله 2 را انتخاب کنید و فلش بزنید.

Twrp3-2.jpg

5.گوشی را ریبوت کنید.

تذکر:

برای حذف فریمورک xposed میتوانید فایل   xposed-uninstaller-arter97.zip  را از طریق کاستوم ریکاوری فلش بزنید تا فریمورک حذف شود.

لطفا فقط بر روی رام های   deodex'ed   این اموزش انجام شود در غیر اینصورت دستگاه شما اسیب میبیند.

آموزش نصب رام deodex'ed   در آموزش بعدی قرار خواهد گرفت.

بعد از نصب فریمورک برای روشن شدن دستگاه حداقل 5 دقیقه صبر کنید.

ممکن هست بعد از نصب فریمورک دستگاه شما کمی کند شود و در صورت عدم نیاز به ماژول های xposed  از نصب آنها خودداری کنید.

منابع:

انجمن XDA

آموزش نصب رام deodex'ed  نصب Deodex

در صورت بروز مشکل سوالات خود را در همین پست مطرح نمایید.

با تشکر.

XposedInstaller_3.1.5.apk

xposed-uninstaller-arter97.zip

xposed-v75-sdk21-arm-arter97-exynos_requestConcurrentGC.zip

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...