رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برداشتن frp سامسونگ A520F

mehran72m

ارسال های توصیه شده

در 4 دقیقه قبل، saeiduniquej گفته است :

کامبین زدی بذار گوشی بیاد بالا کامل

خاموش کن ببر دانلودینگ دوباره همون که گفتم فقط ap فایل های boot system recovery

اینکارا رو هم باز انجام دادم

20180228_173102.jpg

لینک ارسال
  • پاسخ 37
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 9 دقیقه قبل، saeiduniquej گفته است :

این انجمن رایگانه و همه دوستان به هم کمک میکنن

من خودم بارها اینجا دوستان راهنماییم کردن

نیازی به تشکر نیست شما هروقت چیزی بلد بودی با دیگران به اشتراک بذار

این بهترین تشکره

داداش الان کامبی زدم رایت شد درضمن الان ورژن گوشی 6.0.1 شده باید از فایل فلش ورژن 6.0.1 فایل ap بعد فایل های سیستم و بوت و ریکاوری فقط رایت کنم

لینک ارسال

با سلام خدمت همکاران گرامی بعد از بارها تلاش با کمک همکاران محترم حذفfrp سامسونگ a520f در آندروید 7.0 انجام شد وبا استفاده از فایل های کامبینیشن COMBINATION_FAC_FA60_A520FXXU4ARA4_2 وبعد از رایت کامبینیشن گوشی که کامل بالا اومد دوباره دانلودینگ برده وبا استفاده از فایل فلش آندروید 7.0 ورژن AP_A520FXXS4BRA1 تو باکس z3x فایل رو چیده و تیک های boot+recovery+system رو زده وبعد رایت کنید گوشی بدونه مشکل تا مرحله ی بعد از ئارد کردن جیمیل بالا میاد وتمام امیدوارم مفید باشه ولی با کمک همکاران گرامی انجام شد ممنون از همه اعضای انجمن جی اس ام دولوپریز

لینک ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

با سلام خدمت همکاران گرامی بعد از بارها تلاش با کمک همکاران محترم حذفfrp سامسونگ a520f در آندروید 7.0 انجام شد وبا استفاده از فایل های کامبینیشن COMBINATION_FAC_FA60_A520FXXU4ARA4_2 وبعد از رایت کامبینیشن گوشی که کامل بالا اومد دوباره دانلودینگ برده وبا استفاده از فایل فلش آندروید 7.0 ورژن AP_A520FXXS4BRA1 تو باکس z3x فایل رو چیده و تیک های boot+recovery+system رو زده وبعد رایت کنید گوشی بدونه مشکل تا مرحله ی بعد از ئارد کردن جیمیل بالا میاد وتمام امیدوارم مفید باشه ولی با کمک همکاران گرامی انجام شد ممنون از همه اعضای انجمن جی اس ام دولوپریز

داداش اولش کجای راه و اشتباه میرفتی که نمیشد؟

لینک ارسال

والا وقتی کامبینیشن رو رایت میکردم کامل رایت میشد ولی گوشی بالا میومد اصلا از کامبینیشن خبری نبود مشکل از کامبی بود که رو گوشی نصب نمیشد بلاخره بعد از رایت کامبی فایل بوت و رکاوری و سیستم رو نصب کردم بالا اومد اوکی شد

لینک ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

والا وقتی کامبینیشن رو رایت میکردم کامل رایت میشد ولی گوشی بالا میومد اصلا از کامبینیشن خبری نبود مشکل از کامبی بود که رو گوشی نصب نمیشد بلاخره بعد از رایت کامبی فایل بوت و رکاوری و سیستم رو نصب کردم بالا اومد اوکی شد

خوب خداروشکر که اوکی شد

لینک ارسال

سلام دوست عزیز شما به گفته دوستان براساس باینری گوشی کامبی رایت کنید

بعد از رام چهار یا تک فایل فقظ بوت،سیستم و ریکاوری رایت کنید انشاالله نتیجه میگیرید.

اگر رایت نشد از کرک میراکل ورژن2.27 استفاده کنید،چون یکی از دوستان با J710Fمشکل داشتن فقط کرک کارشونو را انداخت.

به امید موفقیت همه

لینک ارسال
در 24 دقیقه قبل، Rezazabih گفته است :

سلام دوست عزیز شما به گفته دوستان براساس باینری گوشی کامبی رایت کنید

بعد از رام چهار یا تک فایل فقظ بوت،سیستم و ریکاوری رایت کنید انشاالله نتیجه میگیرید.

اگر رایت نشد از کرک میراکل ورژن2.27 استفاده کنید،چون یکی از دوستان با J710Fمشکل داشتن فقط کرک کارشونو را انداخت.

به امید موفقیت همه

دوست عزیز به پست بالا توجه کن اعلام نتیجه شده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...