رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دیسورس اندروید

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 11 ساعت قبل، houshangdehghan گفته است :

منظور از دیسورس اندروید چیه؟

درود

دیسورس یعنی بازکردن یا ریکاوری سورس نرم افزار نوشته شده بهتره در این خصوص کمی سرچ و مطالعه کنید در گوگل

و دیسورس اندروید به تنهایی بی مفهوم هست حالا دیسورس رام اندروید ، نرم افزار اندروید ، کرنل اندروید وووو هر کدوم به نوبه خود مبحث خودش رو داره اما دیسورس یک معنا داره که عرض کردم 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

درود

دیسورس یعنی بازکردن یا ریکاوری سورس نرم افزار نوشته شده بهتره در این خصوص کمی سرچ و مطالعه کنید در گوگل

و دیسورس اندروید به تنهایی بی مفهوم هست حالا دیسورس رام اندروید ، نرم افزار اندروید ، کرنل اندروید وووو هر کدوم به نوبه خود مبحث خودش رو داره اما دیسورس یک معنا داره که عرض کردم 

موفق باشید

برای برنامه نویسی میخوام

پرسیدم مثلا بخوایم یه فلشر سامسونگ درست کنیم باید اول دیسورس اندروید بلد باشیم

سرچ زدم جیز خاصی پیدا نکردم متاسفانه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 18 دقیقه قبل، houshangdehghan گفته است :

برای برنامه نویسی میخوام

پرسیدم مثلا بخوایم یه فلشر سامسونگ درست کنیم باید اول دیسورس اندروید بلد باشیم

سرچ زدم جیز خاصی پیدا نکردم متاسفانه

اصلا چنین کاری نیاز نیست 

دیسورس اولا در برخی مواقع غیرقابل انجام هست و در جاهایی که انجام میشه غیر اخلاقی و غیر حرفه ای هست

بهتره خودتون برنامه نویسی رو یاد بگیرید این چیزا هم دستتون میاد وگرنه با این سطح از اطلاعاتتون میخواهید نرم افزار دیسورس کنید حتی اگر موفق هم بشید به دردتون نمیخوره چون سر از دستورات در نمیارید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

اصلا چنین کاری نیاز نیست 

دیسورس اولا در برخی مواقع غیرقابل انجام هست و در جاهایی که انجام میشه غیر اخلاقی و غیر حرفه ای هست

بهتره خودتون برنامه نویسی رو یاد بگیرید این چیزا هم دستتون میاد وگرنه با این سطح از اطلاعاتتون میخواهید نرم افزار دیسورس کنید حتی اگر موفق هم بشید به دردتون نمیخوره چون سر از دستورات در نمیارید

موفق باشید

من الان هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم

ولی کوک رام رو که شما زحمت کشیدین کم و بیش بلدم 

از کجا باید شروع کنم ؟ چی لازمه؟

میخوام از ابزار های معمولی مثل فلشر یا همین ابزارهای کوک رام رو یک ابزار کنم

چی باید شروع کنم؟چطور باید سورس نوشت؟

سایتی یا مطلبی ندارین شما؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

اگر اموزش های توسعه رام بخواید بهترین مرجع همین جی اس ام دولوپرز

ولی اگر برنامه نویسی ویندوز میخواید یه سرچ کنید برنامه نویسی مطابق با علایقتون یاد بگیرید

موفق باشید

لینک ارسال
در 53 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

اگر اموزش های توسعه رام بخواید بهترین مرجع همین جی اس ام دولوپرز

ولی اگر برنامه نویسی ویندوز میخواید یه سرچ کنید برنامه نویسی مطابق با علایقتون یاد بگیرید

موفق باشید

خودتون چه مرجعی برای برنامه نویسی ویندوز پیشنهاد میکنین؟یه سایت معرفی کنید

سورس ها رو چی؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، houshangdehghan گفته است :

خودتون چه مرجعی برای برنامه نویسی ویندوز پیشنهاد میکنین؟یه سایت معرفی کنید

سورس ها رو چی؟

ببینید چندین بار به شما در تاپیک های مختلف اونطور که به یاد دارم یادآوری کردیم که همه سوالاتتون رو در یک تاپیک مطرح نکنید الا از مفهوم دیسورس رسیدیم ببینید به کجاها

برای سوالتون تاپیک جداگونه ایجاد کنید 

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

ببینید چندین بار به شما در تاپیک های مختلف اونطور که به یاد دارم یادآوری کردیم که همه سوالاتتون رو در یک تاپیک مطرح نکنید الا از مفهوم دیسورس رسیدیم ببینید به کجاها

برای سوالتون تاپیک جداگونه ایجاد کنید 

والا تا اونجایی که من دارم پیام ها رو میخونم خودتون از سورس کشیدینش به آموزش توسعه رام و یا برنامه نویسی

کل سوال من اینه که سورس رو چطور باید درست کرد

ولی کلا هر چی سوال داشتم توی این سایت همیشه بی جواب موند و فقط با کلمات بازی کردین که ما فک کنیم بله خبریه

موفق باشین

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 ساعت قبل، houshangdehghan گفته است :

والا تا اونجایی که من دارم پیام ها رو میخونم خودتون از سورس کشیدینش به آموزش توسعه رام و یا برنامه نویسی

کل سوال من اینه که سورس رو چطور باید درست کرد

ولی کلا هر چی سوال داشتم توی این سایت همیشه بی جواب موند و فقط با کلمات بازی کردین که ما فک کنیم بله خبریه

موفق باشین

بی کفایتی شما چه در اینجا و چه در تاپیک های قبلیتون مشخص هست

به دلیل بی احترامی به ما و اعضای انجمن اکانت شما برای همیشه بسته شد

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...