رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ویدیوئی کامل gsd android tool حذف قفل s7 s8 و... در حالت frp=on و oem=on

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت کاربران گرامی

همانطوری که در جریان فعالیت های ما هستید چندی پیش جدیدترین نسخه نرم افزار Gsd Android Tool را در جی اس ام دولوپرز معرفی کردیم

این ابزار قابلیت های بسیار منحصری رو در اختیار شما عزیزان قرار میده که میتونید قابلیت های این ابزار را از این صفحه مشاهده کنید.

کاربران بسیاری درخواست آموزش استفاده از نرم افزار Gsd android tool را از ما کرده اند و به همین خاطر بنده تصمیم گرفتم این آموزش ویدیوئی رو برای شما بسازم.

توسط این آموزش قادر خواهید بود ;

• مشکلات و خطاهای نرم افزار را رفع کنید .
  • گوشی های s7 , s7 edge , s8 و … رو در حالت frp = on و oem=on و یا در دو حالت خاموش آنلاک قفل امنیتی انجام دهید
  • و توضیح تمامی قسمت های این ابزار فوقالعاده
نقل قول

این آموزش به صورت کلامی و ویدیوئی هست و 35 دقیقه خورده ای به آموزش کار با این ابزار پرداخته شده . و سعی شده تمامی موارد مرتبط با این ابزار در این ویدیو شرح داده بشه .

مدرس این آموزش خود بنده “صوری برنامه نویس نرم افزار gsd” هستم البته به دلیل این زبان ارتباط کلامی بنده در شهرمون ترکی هست احتمال داره اشکالات بیانی در ویدیو وجود داشته باشه به هر حال پیشاپیش از این بابت معذرت میخوام ?

ویدیو با قیمت ناچیز جهت حمایت مالی از کارهای ما میتونید پس از پرداخت دانلود کنید .

دانلود آموزش ویدیوئی نحوه کار با نرم افزار GSD ANDROID TOOL

در صورتی که هر یک از دوستان و همکاران شما نیاز به آموزش کار با این ابزار داشت لطفا صفحه بالا را معرفی کنید و از انتشار این ویدیو پرهیز کنید.

و همینطور در صورتی که سوالی داشتید آن را در این تاپیک مطرح کنید تا پاسخگویی شود .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

اقا ایلیا اموزشتون بسیار با ارزش بود.خیلی ممنون.

در ضمن خواهش میکنم نرم افزار رو سعی کنید به صورت دانگل ارایه کنید.وقتی به صورت رایگان ارایه میشه هم  بقیه ی سایت ها سو استفاده میکنن و هم هر کسی واسه خودش نرم افزار کار میشه.اینجوری بازار کارمون خراب میشه :Disappointed_Face_Emoji_42x42:

لینک ارسال

پست خیلی عالی هستش

ببخشید یه سوال داشتم نرم افزار من خیلی عالی کار میکنه ولی همینکه گوشی وصل میکنم نرم افزار قفل میکنه

اصلا کارنمیکنه راه چاره چیه؟؟؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در در 21 بهمن 1396 در 17:07، ravani1234 گفته است :

پست خیلی عالی هستش

ببخشید یه سوال داشتم نرم افزار من خیلی عالی کار میکنه ولی همینکه گوشی وصل میکنم نرم افزار قفل میکنه

اصلا کارنمیکنه راه چاره چیه؟؟؟

درود 

احتمال زیاد اختلال درایور داره کامپیوترتون

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

احتمال زیاد اختلال درایور داره کامپیوترتون

با سلام
استاد برنامه تو سیستم من هم همین مشکلو داره
ممنون میشم جهت مرتفع شدن مشکل بنده رو راهنمایی بفرمایید
با سپاس فراوان از شما و تیم قدرتمند جی اس ام دولوپرز

لینک ارسال
در در 23 بهمن 1396 در 20:03، iran65 گفته است :

با سلام
استاد برنامه تو سیستم من هم همین مشکلو داره
ممنون میشم جهت مرتفع شدن مشکل بنده رو راهنمایی بفرمایید
با سپاس فراوان از شما و تیم قدرتمند جی اس ام دولوپرز

برا منم همینجور

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

عزیزانی که این مشکل رو دارند دلیلش اینه که 

وقتی گوشی رو متصل میکنی یک نرم افزار دیگه سریع دیتکت میکنه گوشی رو و به نرم افزار اجاره نمیده گوشی را شناسایی بکنه و این مورد باعث میشه نرم افزار هنگ بکنه

وقتی این مشکل بوجود اومد به مراتب از task manager > proccess باینری های در حال اجرای اندروید را end task بکنید 

مثلا androidinterface.exe و. ...

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...