رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل صفحه سیاه y600 u20 بعداز فلش

persian.gsm

ارسال های توصیه شده

بادرود به استاد عزیزم

استاد جان.

دو سوال داشتم

1.گوشی y600اول روی ارم مونده بود بعد با چند رام مختلف فلش زدم ولی گوشی بعد از اینکه فلش میخوره و روشن میکنم در مرحله اول که گوشی میخواهم زبان را تنظیم کنم هتگ میکنه بعد از یاک دقیقه خاموش میشه و روشن میشه دوباره خاموش میشه روشن میشه همین جوری ادامه داردبه نظر شما مشکل از کجا میتونه باش باید چکار کنم

2. من وقتی که میخواهم وارد همین سایت شوم و وقتی میخواهم پسورد و رمز عبورم را وارد کنم سیستم میگوید پسورد شما مال کاربر دیگری میباشد و باید دوباره درخواست پسفورد جدید کنم تا وارد سایت شوم لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار باید بکنم.

با سپاس فراوان و تقدیم احترام.

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، کیوان1305 گفته است :

بادرود به استاد عزیزم

استاد جان.

دو سوال داشتم

1.گوشی y600اول روی ارم مونده بود بعد با چند رام مختلف فلش زدم ولی گوشی بعد از اینکه فلش میخوره و روشن میکنم در مرحله اول که گوشی میخواهم زبان را تنظیم کنم هتگ میکنه بعد از یاک دقیقه خاموش میشه و روشن میشه دوباره خاموش میشه روشن میشه همین جوری ادامه داردبه نظر شما مشکل از کجا میتونه باش باید چکار کنم

2. من وقتی که میخواهم وارد همین سایت شوم و وقتی میخواهم پسورد و رمز عبورم را وارد کنم سیستم میگوید پسورد شما مال کاربر دیگری میباشد و باید دوباره درخواست پسفورد جدید کنم تا وارد سایت شوم لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار باید بکنم.

با سپاس فراوان و تقدیم احترام.

سلام 

سوال اول احتمالا هارد .

سوال دوم : کوکی های مرورگر رو یکبار پاک کنید وتست کنید 

برای درخواست فریمور ها و مشکلات مربوط به اپلود سنتر و سرور با ایدی تلگرام @easydump در ارتباط باشید . 

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام درود به اساتید محترم

مهندس گوشی g610 دارم وقتی پاور میزنم روشن نمیشه ولی تند تند پشت سر هم ویبره میزنه هر کاری کرد فلش نگرفت من خودم به هارد مشکوکم نظر شما چی میتونه باشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

سپاسگذارم

لینک ارسال
در 23 ساعت قبل، کیوان1305 گفته است :

با سلام درود به اساتید محترم

مهندس گوشی g610 دارم وقتی پاور میزنم روشن نمیشه ولی تند تند پشت سر هم ویبره میزنه هر کاری کرد فلش نگرفت من خودم به هارد مشکوکم نظر شما چی میتونه باشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

سپاسگذارم

هارد

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...