رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در 2 ساعت قبل، iraj گفته است :

سلام عرض ادب اقا فایل rvساخت برای اندروید7 j530f زدم منتها بر نداشت هیچ تغییری نکرد ....البته oem لاگ بود فقط ....راهکار بی زحمت .......

فایل کاستوم بیناری هست و روی دستگاه هایی که oem فعال باشه رایت نمیشود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید یه سوال داشتم

بعد از اینکه فایل فعال ساز adb از کامبینیشن روی گوشی رایت میشه، بعد از برداشتن frp دوباره باید فایل بوت و sboot خود رام اصلی روش رایت بشه؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

ببخشید یه سوال داشتم

بعد از اینکه فایل فعال ساز adb از کامبینیشن روی گوشی رایت میشه، بعد از برداشتن frp دوباره باید فایل بوت و sboot خود رام اصلی روش رایت بشه؟

درود 

بله

لینک به ارسال

وحید صالحی

سلام . خسته نباشید به شما که زحمت فراوانی میکشید . میخواستم بدونم این نرم افزار جدید رو که زدین من امتحان کردم تو فیلم هم که بود نرم افزار GSD  یه بخشهایی اضافه داشت الان این نرم افزار اون بخشها رو نداره و ما نتونستیم سامسونگ مثلا A720F  رو با قفل امنیتی و FRP  روشن همانگونه که تو فیلم اموزش دادین باز کنیم چون نسخه شما با نسخه ای که دادین رایگان فرق داره . امکان داره همون نسخه رو بدین ... ممنون میشم . یا کی اماده میشه

اینم ایمیل من :  servis-m.b.i@vatanmail.ir

و : vahidsalehi220@gmail.com

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، saed120 گفته است :

وحید صالحی

سلام . خسته نباشید به شما که زحمت فراوانی میکشید . میخواستم بدونم این نرم افزار جدید رو که زدین من امتحان کردم تو فیلم هم که بود نرم افزار GSD  یه بخشهایی اضافه داشت الان این نرم افزار اون بخشها رو نداره و ما نتونستیم سامسونگ مثلا A720F  رو با قفل امنیتی و FRP  روشن همانگونه که تو فیلم اموزش دادین باز کنیم چون نسخه شما با نسخه ای که دادین رایگان فرق داره . امکان داره همون نسخه رو بدین ... ممنون میشم . یا کی اماده میشه

اینم ایمیل من :  servis-m.b.i@vatanmail.ir

و : vahidsalehi220@gmail.com

ممنون میشم کمک کنید

درود.

بله نسخه ای که در ویدیو ملاحظه کردید نسخه professional هست فعلا انتشار نکردیم این نسخه به صورت دانگلی خواهد بود.

لینک به ارسال

دوستان یه ساسمونگ s5 هست منطقه ژاپن هست تو دانلود مد زده g900jاما تو ریکاوری زده SCL23KDU1BNE4مدل رو حالا طبق ورژن ریکاوری بنده فایل دانلود کردم و کرنل رو ساختم اما دو به شک هستم که مدل دقیق ایا؟دوستان ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری