رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نسخه طوفانی gsd android Tool ورژن v1.0.1 منتشر شد.

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 1 ساعت قبل، radical58 گفته است :

سلام وقت بخیر سامسونگ مدل a520f برام آوردن FRP=OFF با مشخصه A520FXXU4BRB9 با security Patch 01.02.2018 تولز  Gsd در حال حاضر می تونه بوت رو تغییر بده و فایل ویرایش شده را رایت کنم رمز برداشته شود بدون حذف اطلاعات.

تست کردن اشکالی ندارد

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 10 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

تست کردن اشکالی ندارد

تست کردم .بیشتر مشتری مد نظرش این است که گوشی اطلاعات پاک نشود بوت ویرایش شده رو رایت کردم پیغام راه اندازی مجدد دستگاه  ...  و پیغام بازنشانی می آمد. البته با رایت بوت اورجینال گوشی با همون رمز اولیه آمد.

RASHONH

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

اساتید کمک لطفا. فایل boot - preloader - scatter رو داخل یه پوشه ریختم و فلش میزنم اما فلش نمیخوره. بعضی وقتا ارور 2004 میده. یا سیستم میشناسه خط قرمز پر میشه اما بعدش هیچ اتفاقی نمیفته. با همه ی فلش تولزا زدم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • مدیریت کل سایت
در 2 ساعت قبل، iraj گفته است :

سلام عرض ادب اقا فایل rvساخت برای اندروید7 j530f زدم منتها بر نداشت هیچ تغییری نکرد ....البته oem لاگ بود فقط ....راهکار بی زحمت .......

فایل کاستوم بیناری هست و روی دستگاه هایی که oem فعال باشه رایت نمیشود.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

ببخشید یه سوال داشتم

بعد از اینکه فایل فعال ساز adb از کامبینیشن روی گوشی رایت میشه، بعد از برداشتن frp دوباره باید فایل بوت و sboot خود رام اصلی روش رایت بشه؟

درود 

بله

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

وحید صالحی

سلام . خسته نباشید به شما که زحمت فراوانی میکشید . میخواستم بدونم این نرم افزار جدید رو که زدین من امتحان کردم تو فیلم هم که بود نرم افزار GSD  یه بخشهایی اضافه داشت الان این نرم افزار اون بخشها رو نداره و ما نتونستیم سامسونگ مثلا A720F  رو با قفل امنیتی و FRP  روشن همانگونه که تو فیلم اموزش دادین باز کنیم چون نسخه شما با نسخه ای که دادین رایگان فرق داره . امکان داره همون نسخه رو بدین ... ممنون میشم . یا کی اماده میشه

اینم ایمیل من :  [email protected]

و : [email protected]

ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 29 دقیقه قبل، saed120 گفته است :

وحید صالحی

سلام . خسته نباشید به شما که زحمت فراوانی میکشید . میخواستم بدونم این نرم افزار جدید رو که زدین من امتحان کردم تو فیلم هم که بود نرم افزار GSD  یه بخشهایی اضافه داشت الان این نرم افزار اون بخشها رو نداره و ما نتونستیم سامسونگ مثلا A720F  رو با قفل امنیتی و FRP  روشن همانگونه که تو فیلم اموزش دادین باز کنیم چون نسخه شما با نسخه ای که دادین رایگان فرق داره . امکان داره همون نسخه رو بدین ... ممنون میشم . یا کی اماده میشه

اینم ایمیل من :  [email protected]

و : [email protected]

ممنون میشم کمک کنید

درود.

بله نسخه ای که در ویدیو ملاحظه کردید نسخه professional هست فعلا انتشار نکردیم این نسخه به صورت دانگلی خواهد بود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...